Awox, Yerli Üretim etiketiyle televizyondan buzdolabına, küçük ev aletlerinden ısıtıcılara kadar birçok farklı ürün üretmekte ve bunların satışını yapmakta.

Özellikle uygun fiyatlı televizyonları ile dikkat çekmeyi başaran Awox markasının piyasada 20 civarı farklı televizyon modeli bulunmakta. Bunlardan bazıları 24 inç, bazıları 32 inç ve bazıları 40-43-50-55 inç ekran boyutlarına sahip HD ready, Full HD ve 4K çözünürlüklere sahip. Birçok modelinde dahili uydu alıcısı bulunduğu için ayrıyetten bri uydu alıcısına ihtiyacınız kalmıyor.

awox tv - Awox TV Alınır Mı ? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetler

Awox TV Alınır mı ?

Eğer uygun fiyatlı bir televizyon arıyorsanız Awox markasının ürünlerini tavsiye ederim. Şimdiye kadar gerek iş yerimde gerekse bireysel soran birçok kullanıcıya bu markanın ürünlerini aldık herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Uygun fiyatlı olması garanti ve servis anlamında bir muhattap bulabiliyor olmanız güzel. 0850 227 0 121 numaralı çağrı merkezlerinden her konuda destek alabiliyorsunuz buna Turksat kurulumları da dahil aradığımda hızlıca çözüm sağladılar.

Awox TV Kötü Yanları Neler ?

Fiyatları gerçekten güzel 700 TL gibi bir rakama uydu alıcılı 32 inç bir televizyon sahibi alabiliyorsunuz yine 40 inç uydu alıcılı televizyonlar 1100 TL gibi rakamlara satılmakta. TV’nin kutusunu açıp elinize aldığınızda malzeme kalitesi çok üst düzey değil (Samsung vb. markalara göre kıyasladığımda) Özellikle ekranın ön kısmı içe doğru çok esniyor yani ekranın içindeki cam alanın önündeki plastik koruma çok esnek bundan dolayı taşırken dikkatli olmanızda fayda var. Aksi halde ekranı kırabilirsiniz.

Ben şimdiye kadar 32 inç ve 40 inç televizyonlarını kullandım görüntü kalitesi güzel kanal geçişleri hızlı.

awox tv 1 - Awox TV Alınır Mı ? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetler

Awox TV Aldım Kurulumu Kendim mi Yapacağım ?

Bazı markalar televizyon aldığınızda kargoda veya farklı bir durumda kırık olabileceğinden paketi servisin açmasını istiyor fakat Awox’ta böyle bir işleme gerek yok.

Televizyonun kurulumu için servis çağırmanıza gerek kalmıyor direk kutusundan çıkartıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat servisin buradaki önerisi paketi açıp kurarken videoya çekmeniz yani ekran kırık çıkarsa vb. bir durum olursa elinizde kanıt olmasını istemekte haklı olarak.

Not: Telefox marka televizyonlarda Awox markasının bir ürünüdür. Kalite aynı düzeydedir.