Beden aklıyla zayıflama kitabı son dönemlerin en popüler zayıflama kitapları arasındadır. Beden aklıyla zayıflama kitabı metodu bu konuda yazılmış en detaylı eserlerden biridir.

Günümüzde insanların en önemli sorunları arasında yer alan aşırı kilolar gün geçtikçe daha büyük bir problem olmaktadır. Üstelik yaşam şartlarından dolayı diyet ve egzersiz gibi faaliyetlere yeterince önem verilememektedir. Bu durum insanların fazla kilolar ile mücadelesinde tek başına kalmasına sebep olmaktadır. Bu doğrultuda zayıflama noktasında en önemli husus kişinin psikolojik direncidir. Beden aklıyla zayıflama kitabı bu konuda yazılmış ve kişilere psikolojik olarak ve kendi beden zekâsını kullanarak zayıflama yöntemlerini öğretmektedir.

Beden Aklıyla Zayıflama – Diyetsiz Zayıflama

Beden aklıyla zayıflama kitabı bu alanda yazılmış son dönemin en kapsamlı ve en faydalı kitapları arasında yer almaktadır. Bu kitabı okuyarak zayıflama noktasında başarıya ulaşmış ve belli bir aşama kaydetmiş çok sayıda insan bulunmaktadır. Bu kitap insanı demode bilgilerine kurtararak gerçek anlamda sağlıklı bir zayıflamaya yöneltmek amacıyla hazırlanmış ve son derece bilimsel temellere dayanan bir eserdir. Beden aklıyla zayıflama kitabı bu doğrultuda günümüzde en çok satan zayıflama kitapları arasındadır.

doktor fevzi ozgonul beden akliyla zayiflama - Beden Aklıyla Zayıflama Kitabı

Beden Aklıyla Zayıflama Kitabının Çıkış Noktası

Beden aklıyla zayıflama kitabının en önemli özelliği insanları klasik diyetler gibi strese sokmamasıdır. Özellikle doyuncaya kadar yeme özgürlüğü tanıması bu diyetin en can alıcı noktaları arasında yer almaktadır. Bu kitap sayesinde kişiler yemek yerken yediklerinin sırasına dikkat etmeyi öğrenmektedirler. Özet ile bu kitabın ana çıkış noktası beden aklının harekete geçirmektir.

Ayrıca Bakınız: https://www.dezpack.com/dezpack-kullanimi

Beden Aklıyla Zayıflama Kitabının Ana Noktaları

Beden aklıyla zayıflama kitabının bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bu püf noktalar bu kitabın aynı zamanda özünü oluşturmaktadır. Bu doğrultuda beden aklıyla zayıflama kitabının ana noktaları ise şu şekildedir;

  • Bu kitapta ana noktalardan birisi de kesinlikle kahvaltı öğünün atlanmaması oluşturmaktadır.
  • Sabah kahvaltısının evde yapılması hem daha sağlıklı hem de sindirim açısından daha doğrudur.
  • Ara öğün asla tercih edilmemelidir. Açlık hissedildiğinde düşünce açlığın sebebine odaklanmalıdır.
  • Öğle yemeği kişinin hormon dengesi ve gelişimi için son derece önemli olduğundan dolayı yenilecek yiyeceklerin seçimi oldukça önemlidir.
  • Kilo verilip verilmediğinin kontrolü kesinlikle yapılmamalıdır.
  • Bu kitabın ana noktalarından biride kişinin kendini nasıl hissettiğidir. Çünkü iyi yolda olduğunun hissedilmesi son derece önemlidir.
  • Beden aklıyla zayıflama kitabında esnekli ön plandadır. Bir günlük kaçamaklar kesinlikle tüm diyeti olumsuz etkilemeyeceği unutulmamalıdır.

Yazar: Dr. Fevzi Özgönül

Kitap basılı olarak satılmakta. E book – e-kitap ve pdf versiyonları bulunmuyor fiyatı yaklaşık 12 TL.