Ülkemizin yer altı kaynaklarının başında gelen bor madeninden üretilen Boron deterjan, birçok kişinin aklına marka olarak kazındı. Tamamen yerli sermaye ile Eti Maden işletmeleri tarafından üretilen Boron Deterjan parfüm ve fosfat içermezken petrol türevi ürünleride içinde bulundurmuyor.

4 Kg’lık Boron deterjan 25 TL civarında satılmakta (Bu fiyat bulunduğunuz ile göre değişiklik gösterebilir)

Boron İçeriği

Boron Deterjan’ın içeriğinde Boraks, Bitkisel Sabun, Aktif Oksijen kaynağı hammadde ve soda bulunmakta. 40 derecede yıkama yaptığınızda güzel sonuçlar aldığınız belirtiliyor.

Ev Hanımları Boron’u Test Etti

Boron Kullanıcı Yorumları

Yerli ve Milli sloganıyla birçok alışveriş sitesinde satışa sunulan Boron deterjanın gerçek kullanıcı yorumlarını internet sitelerinden sizler için toparladık işte kullananlar tarafından yapılan o yorumlar;

Mücahit Örnek: valla hiç yabancı sermayeye para vermeyın 2 aydır filan kullanıyorum gayet iyi çok memnun kaldım hem yarı fıyatına

Halil Özdemir: yerli ve kimyasal olmaması harika çocuğum için güvenli

Nuray Gezmiş: Ilk aldigimda tereddutlerim vardi. Ama su an diger deterjanlara verdigim paraya aciyorum. Eti Matik harika bir yerli mamuldur. Tavsiye ederim.

Filiz Kösem: Ürünü uzun süredir kullanıyorum. Çeşitlenmesi formülünün yenilenmesi çok iyi olmuş. Performansı da çok iyi. Tek sorun 40 derece altında yıkanan koyu renkli çamaşırlar bazen kalıntı bırakabiliyor. O da pek mühim değil. Güzel koku = temizlik algısı olanlar için uygun bir ürün değil maalesef  Beyazlarda maksimum verimi aldığım tek deterjan. Yogun kimyasala maruz kalmadan çamaşırlarımızı temizliyor olması şahsen benim için önemli bir faktör.

boron deterjan - Boron Deterjan Yorumları

Gülay Şen: Etimatik’i hem sağlık hem maddiyat hem kalite hem de yerli olması gibi nedenlerle kesinlikle tavsiye ederim.

Kadir Pınar: Yerli malı ürün olduğu için tercih ettiğim bir ürün eşimde çoktan beri memnun diğerlerine gerek yok

Emine Orhon: Sağlıklı beyazlık arkadaşlar ürünün tek eksiği kokusu olmaması haricinde harika gerçekten ne Ariel ne de Omo kesinlikle tavsiye ediyorum

Ahmet Çil: eşim üründen çok memnun olduğu için tekrar aynı ürünü istedi ve aldık.Gerçekten fevkalade bir ürün herkese tavsiye ediyoruz.

Naci Kaya: Ürün zaten daha önce de kullandığım ve her haliyle memnun olduğum bir yerli malı. Bu ürünü kullanmaya devam edeceğim.

Fatih Maraşlı: Yerli ürün olduğunu öğrendiğimiz zamandan beri yaklaşık 2 yıldır geneli kullanıyorduk, ilk kez renkli ve beyaz olarak ayrı ayrı aldık. İllaki eksikleri olabilir ama yerli olması yeterli, dahada iyi olacaktır eminim. Hayırlı işler diliyorum.

Cihan Kaya: Lekelerde pek olmasa da genel temizlikte çok başarılı ve allerjik reaksiyon yapmayan bir ürün, çok beğendim.

Saniye Özkan: Etimatik te kullanmış birisi olarak yorum yapmak istedim Boron formülü daha iyi etimatikten çok daha kaliteli temizliyor kesinlikle denemeden karar vermeyin.

Boron Hangi Marketlerde Satılıyor? Nerelerde Bulunur ve Fiyatı

Boron Deterjan Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır ?