Sizlerle paylaşmış olduğumuz boron yorumları ardından hangi çamaşırlarda ve kaç ölçek kullanıldığına değinmiştik. Şimdi ise çevremizdeki marketleri gezip hangi marketlerde Boron deterjan satılmakta ve fiyatları nedir bunları araştırdık işte o marketler ve fiyatları..

A101 Boron Fiyatı

a101 boron fiyati - Boron Hangi Marketlerde Satılıyor? Nerelerde Bulunur ve Fiyatı

A101’de Boron öncesinde üretilen Bor’lu deterjan Eti Matik yıllardır satılmaktaydı Boron’un çıkması ile birlikte Boron’da hem online hemde 8000 markette satışa sunuldu. Online mağazasındaki fiyatı: 4 Kg için 22,50 TL, bu rakam mağazaya gittiğinizde de 22,50 TL olarak kampanyalı satılmakta.

BİM Boron Fiyatı

bim boron deterjan - Boron Hangi Marketlerde Satılıyor? Nerelerde Bulunur ve Fiyatı

Bim’de Boron 24,90 TL’den satışa sunulmuştu fakat stok ve fiyat bilgisi zamanla değişkenlik gösterebilir. Fakat şundan emin olabilirsiniz Bim Marketlerinde Boron deterjan satılmakta.

ŞOK Market Boron Fiyatı

Şok marketlerde Boron satışı başlamış indirimli fiyatı 22,50 TL’den alım yapabiliyorsunuz.

Online E-Ticaret Sitelerinde Boron Deterjan Fiyatı

Boron deterjan almak isteyip çevrenizde bulamadıysanız bir diğer alternatif ise online satış yapan internet siteleri. E-Ticaret sitelerindeki fiyatlara baktığımızda;

  • Hepsiburada.com’da Boron en hesaplı 28,80 TL’ye
  • A101 Online Mağazasında 22,50 TL’ye
  • N11.com’da en hesaplı 25,44 TL’ye
  • Gittigidiyor.com’da en hesaplı 27,50 TL’ye

Satılmaktadır bu rakamlara + 7 TL civarında kargoda dahil etmelisiniz.

Yakınımda Boron Satan Yerler?

Eğer kesin boron deterjan almak istiyorsanız ilk bakmanız gereken yerler A101 ve BİM olmalıdır. Şok Marketler’de henüz Boron satışı başlamadığından burada bulamayabilirsiniz. Şok marketlerde de Boron satışı başladı fiyatı 22,50 TL. Yine bulunduğunuz il ve ilçeye göre büyük zincir/ hiper marketlere bakmanızda fayda var çünkü ürüne ilgi oldukça fazla.

Sizlerde eğer yakınlarınızda farklı marketlerde BORON Deterjan bulabildiyseniz buralarının isimlerini yorum kısmından bize bildirirseniz diğer kullanıcılarda haberdar olsunlar.

Boron Deterjan Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır ?