Dropshipping nedir nasıl yapılır ? konusunu araştırırken Aşkım Ateş ile illaki tanışırsınız çünkü bu sektör de en tanınmış kişilerden bir tanesi.

Ancak genel olarak bu aramaları yapan kişiler dropshipping gerçek mi değil mi bilmedikleri için ne olduğunu anlamadıkları için inanmakta zorluk çekerler.

Dropshipping Gerçek mi ?

Aslında insanlar kendileri her gün internetten bir şeyler alırlar ama satıcı olma noktasına geldiğinde bu ürkütücüdür.

İnternet üzerinden araştırma yaparsanız göreceksiniz ki dünyanın en zengin adımı sadece bir internet sitesinin sahibi amazon.

Etrafınız da da internetten ürün satarak para kazanan ve hayat standartları sizden çok çok yüksek olan illaki birileri vardır.Arkadaşlarınızın arkadaşı vardır.

Bunlar en basit internette para olduğunun örnekleri.

Sanırım artık internetten para kazanıldığını biliyorsunuz bilin artık bir zahmet.

Dropshipping ise genel olarak instagramdan ürün satmak sanal pazar yerlerinin bir tanesinden resmi alıp diğerine ekleyip satmak olarak biliniyor ve yapılıyor.Hala öyle yapılıyor.

**Aşkım Ateş** ile birlikte dropshipping eticaret konusu komple değişti. Yani benim için en azından öyle ama daha tam olarak tüm eticaret ve dropshipping yapanları kapsamış durumda değil.

Fakat işin içerisine bakarsak ben tüm Türkiye de bu yöntemin çok duyulacağını düşünüyorum.Çünkü hakikaten çok akıllıca ve büyük kolaylık.

**Aşkım Ateş‌**’in geliştirdiği sistemde insan ihtiyaçlarını ki özellikle satıcı tarafındaki ihtiyaçları karşıladığı için zamanda içerisinde girişimciler tarafından paylaşılamayan bir sistem olacaktır.

Bu yazıyı okuyorsanız sistemin özelliklerini biliyorsunuz dur zaten ondan bahsetmeyeceğim ama benim en hoşuma giden tarafı ürünü ben müşterime sattığımda bile kredi kartım ile yada havale ile ödeyerek sistemden almak zorunda değilim onlar gönderiyorlar birde bana karımı gönderiyorlar.

Yalnız eticaret yapmak dropshipping yapmak için bilgi gerekli.Bu bilgi de ya zaman ve para harcayacaksınız deneyim elde edeceksiniz yada direk kendisinden eğitim alacaksınız başka türlü başarılı imkanı yok olamazsınız o zaman sistem size dolandırıcılık işi gibi gelir.

Dropshipping Nasıl İşliyor ?

Genel olarak Aşkım Ateş beye yorumunuz ne bu konuda diye sorduğumuzda aşağıdaki gibi cevap alıyoruz.

dropshipping - Dropshipping Nedir Nasıl Yapılır ?

Halbuki dropshipping merkezi sistem yazılım firması da ona ait yani oradan da satış olduğunda kendisi para kazanıyor ama bilgisiz satışın zor olduğunu kendi dile getiriyor.

Eğitimi aldıktan sonra her türlü satarsınız diyor.Satış yapanları da paylaşımlarından görebiliyorsunuz.

Sistemi buradan inceleyebilirsiniz: http://www.dropshippingmerkezisistem.com/

Dikkat: Bu yazı için Aşkım Ateş den izin alınarak hazırlanmıştır kendisinin bilgisi dahilinde olduğundan Madde 134- (1) Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal gibi bir durum söz konusu değildir.