Erkenci Kuş Oyuncularının İsimleri

Sevda’nın Bahçesi, Siyah İnci ve Rüya isimli dizilerinden ismini bildiğimiz Gold Film’den iddialı bir proje olark yayın hayatına başlayan Erkenci Kuş isimli dizinin, genel hikayesi Meriç Acemi tarafından oluşturulmuş ve Ayşe Kutlu tarafından da senaryosu kaleme alınmaktadır. Star TV’de Salı akşamları saat 20.00’de izleyicisi ile buluşan Erkenci Kuş dizisinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak yapmakta ve dizinin ilk bölümü ise 26 Haziran 2018 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Star TV’de yayınlanmakta olan Erkenci Kuş oyuncuları isimleri ise, başrollerde Can Yaman ve Demet Özdemir yer alırken, ayrıca Tuğçe Kumral, Sevcan Yaşar, Ceren Taşçı, Ali Yağcı, Cihan Ercan, Birand Tunca, Anıl Çelik, Öznur Serçeler, Sibel Şişman, Cihan Ercan ve usta oyunculardan Berat Yenilmez İle Özlem Toksalan yer almaktadır.

Erkenci Kus Cem Yaman

Erkenci Kus Cem Yaman

Erkenci Kus Başrol Demet Özdemir (Sanem)

Erkenci Kus Başrol Demet Özdemir (Sanem)

Erkenci Kuş Dizisinin Konusu

Sanem, çocuk yaşlarından itibaren sabah erken saatlerde nefes darlığı yaşamakta olan babasının yerine kendilerine ait olan bakkal dükkânını açmaktadır. Sanem’in ablası olan Lale ise, Fikri Harika isimli bir reklam ajansında çalışmaktadır. Sanem’in annesi Mevkibe ise, Sanem’in ya bir işe girmesini ya da aynı mahallede birlikte büyüdükleri çocukluk arkadaşı olan ve de Sanem ile evlenmek isteyen Muzaffer ile evlenmesini şart koşmaktadır. Muzaffer ile evlenmek istemeyen Sanem, iş aramaya başlar ve ablası Lale’nin çalıştığı reklam ajansında eleman arandığını öğrenen Sanem’de iş başvurusunda bulunarak işe alınır. Reklam ajansının patronu olan Aziz Bey’in Emre ve Can isimki iki oğlu bulunmakta ve Aziz Bey tatile gidebilmek için işlerini oğullarından birisine devretmesi gerekmektedir. Can Divit’in ajansla pek bir ilgisi yoktur ve aslında fotoğrafçıdır. Emre Divit ise senelerini bu reklam ajansına vermiş olması nedeniyle babasının yerini kendisine bırakacağını düşünmektedir. Ancak durumlar Emre’nin beklediği gibi gitmeyerek babası kendi yerine geçici olarak Can’a bırakmıştır.

Bu reklam ajansında bir de ajan vardır ve kampanyalarını rakip ajanslarına götürmektedir. Can, ajansta ki ajanı aramakta, Emre ise kendisinin yerine abisinin tercih edilmesini kabullenememekte ve ajansta işler karmaşık bir şekilde ilerlemektedir. Tüm bunlar yaşanırken Can ile Sanem tesadüfen yakınlaşmaya başlar ve olayların seyri değişmeye başlar.