Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#Android

 • Android Ağda Kayıtlı Değil Hatası ve Çözümü Nasıl Yapılır?

  Android ağda kayıtlı değil hatası, sık karşılaşılan hem çağrı yapmayı hem de çağrı almayı engelleyen bir hatadır. Bu durumun yaşanması için birçok seçenek mevcuttur. Yani birçok işlem bu durumun yaşanmasına sebebiyet verebilir. Eski model cihazlarda bu durum daha çok yaşanırken Çin ve Kore malı telefonlarda da sıkça rastlanmaktadır. Android Ağda Kayıtlı Değil Hatası Bu hataya sebebiyet veren birçok nokta olabileceğini söylediğimiz için düzeltmek.. devamını oku. 21 Temmuz 2020 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 215 kez okundu.
 • Android Tablete Hızlı Yolla Root Atma İşlemi

  Android cihazlarınıza root atma işlemi, telefonunuzda yer alan dosyaların düzenlenmesi, hasarlı dosyaların düzeltilmesi ve güvenlik sıkıntısı yaratan dosyaların silinmesine yardımcı olan işlemdir. Bu uygulamayı android telefon ve tabletlerinizde yapabilirsiniz. Android tablete hızlı yolla root atma işlemi için sizlere göstereceğimiz yol sayesinde kısa sürede sonuca ulaşabilir ve root atma işlemiyle düzenlemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Root atma işlemi,.. devamını oku. 19 Temmuz 2020 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 198 kez okundu.
 • Android Cihazlardan İphone’a En Kolay Rehber Aktarma

  Android cihazlardaki veriler İOS işletim sistemleri kullanan telefonlara aktarılırken birkaç zorluk ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak Android cihazlardan iPhone’ye en kolay rehber aktarma yöntemleri sayesinde işlemleri takip edeceğiniz kılavuzlar sayesinde kolayca bu işleminizi tamamlayabilirsiniz. Telefon değiştirme durumlarında karşınıza çıkan en büyük sorun verilerin tam anlamıyla diğer telefona taşınmasının sağlanmasıdır. Apple’ın “Move to.. devamını oku. 18 Temmuz 2020 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 203 kez okundu.
 • Hashtag İşareti Nasıl Yapılır? Anlamı Nedir?

  Hashtag Türkçe’de “Başlık Etiketi” veya “Etiket” anlamına gelmektedir. Etiket oluşturmak için kelimenin başına # işareti yazılır. Şimdi sırasıyla Windows bilgisayarda, Mac’de, iPhone’da ve Android telefonda hashtag # işareti nasıl yapılır resimli olarak anlatacağız. Hashtag İşareti Nasıl Yapılır? Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda klavye tuş kombinasyonlarını kullanarak hashtag işaretini yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu işlemi.. devamını oku. 15 Mayıs 2020 tarihinde Nasıl? kategorisine yazıldı. 279 kez okundu.
 • Samsung Galaxy A10-A20-A30-A50-A70-A80 Geliştirici Seçenekleri Açma

  Samsung 2019 yılına bomba gibi girdi ve A serisi cihazları ile piyasada gerçekten hatrı sayılır bir yer edinmeyi başardı. Özellikle Samsung Galaxy A50 - A70 ve A80 gibi üst seviye cihazlar birçok oyunda çok güzel performans vermesi ile öne çıkmaya başladı. Bu yazımızda Samsung'un yeni nesil A serisi telefonları olan A10, A20, A30, A50, A70 ve A80 modellerinde geliştirici seçenekleri nasıl açılır bunu resimli olarak anlatacağız. Geliştirici Seçenekleri ile.. devamını oku. 08 Ekim 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1948 kez okundu.
 • Samsung Galaxy A10-A20-A30-A50-A70-A80 Pin Kodu Kaldırma ve Değiştirme

  Samsung'un S serisinden son en çok satış hacmi yakaladığı A serisi cep telefonları günümüzde oldukça fazla modele kavuştu. Öncelikle A50 ve A30'un satışlarına başlayan Samsung Türkiye şimdi ise A10, A20, A30, A50, A70 ve A80 modelleriyle piyasada güzel bir yer edindi. Eğer sizlerde Samsung'un A serisi cihazlarından kullanıyor ve pin kodu / SIM kart kilidi değiştirme, kapatma işleminin nereden yapıldığını bulamıyorsanız yazımızdan.. devamını oku. 20 Ağustos 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 28308 kez okundu.
 • Android DNS Değiştirme Resimli Anlatım (Samsung Note 5)

  Windows bilgisayarlarda DNS değiştirme hakkında daha önceleri resimli bir makale anlatımımız olmuştur. Şimdi ise Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde dns nasıl değişir bu konuda sizleri bilgilendireceğiz. DNS değiştirme işlemi ile engelli siteleri aşabilir interneti engelsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Burada önemli olan nokta ise sadece WiFi ağına bağlı iseniz DNS değişebilir mobil ağa (Vodafone/Turkcell/Turk Telekom hücresel veri vb) .. devamını oku. 21 Temmuz 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 774 kez okundu.
 • Google Play Store Sunucu Hatası [Kesin Çözüm]

  Eski veya yeni olsun birçok Android telefonda uygulama veya oyun indirirken sunucu hatası uyarısı alınabilir. Bu bazen telefonla alakalı olsada bazen Google sunucularından kaynaklı olarak meydana gelebilmektedir. Kendi başımada gelen ve kesin olarak çözüm sağladığım yöntemi siz ziyaretçilerimizle resimli olarak paylaşmak istedim. Sunucu Hatası nasıl çözülür ? Google Play sunucu hatası Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony ve benzeri birçok modelde oluşabiliyor fakat.. devamını oku. 15 Haziran 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1058 kez okundu.
 • İnstagram İngilizce Oldu Nasıl Türkçe Yapılır ?

  Akıllı telefonlara gelen bazı güncellemelerin ardından iPhone veya Android (Samsung, Huawei, Xiaomi vb.) cihazlarda instagram dili ingilizce olabiliyor. Bu yazımızda sizlere tekrar Türkçe'ye nasıl çevirebiliriz resimli olarak anlatacağız denenmiş kesin çözümdür. 1. Adım: İnstagram uygulamasının üst köşe tarafında yer alan üçlü çizgi işaretine tıklayalım ve açılan bölümün altından Settings bölümüne basalım. 2. Adım: Settings içerisinden.. devamını oku. 24 Mayıs 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 320 kez okundu.
 • Samsung Galaxy A50 İnceleme, Yorumları, Artıları ve Eksileri

  Samsung 2019 yılına hızlı bir giriş yaparak birçok yeni modelini tanıttı. Üst düzey telefonları olan Galaxy S serisi ve Note serisinden bağımsız olan bu yeni modellerden daha önce Samsung Galaxy M20 modelini sizler için incelemiş ve değerlendmiştik. Şimdi ise Samsun Galaxy A serisinin yeni üyesi A50 ile karşınızdayız bu cihaz hakkında merak ettiğiniz birçok bilgiyi  8 alt başlıkta sizlere sunuyoruz. 03.05.2019 itibariyle Samsung Galaxy A50 64 GB'ın fiyatı.. devamını oku. 04 Mayıs 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1142 kez okundu.
 • Xiaomi Redmi Note 7 Özellikleri, Yorumları, Artıları ve Eksileri

  Xiaomi, 2019 yılına yeni modelleri ile oldukça iddialı girmek istiyor. Bunlardan biriside yeni nesil tasarıma sahip Redmi Note 7 modeli olacak. Büyük ekranı, güçlü işlemcisi, 48 MP kamerası ve 4000 mAh bataryası ile ön plana çıkan Redmi Note 7'nin tüm özellikler, artıları, eskileri kullanıcı yorumlarını sizler için derledik. Türkiye fiyatının yaklaşık 1900 TL olması bekleniyor. (64 GB 4 G RAM'li modeli) (32 GB - 3GB RAM'li ve 6 GB RAM'li modeli ülkemize.. devamını oku. 09 Nisan 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1202 kez okundu.
 • Android Studio “Sync Failed” Hatası

  Google tarafından geliştirilen Android Studio uygulaması günümüzde bilerce programcı tarafından kullanılmakta. Yeni başlayandan profesyonellere kadar birçok kişinin kullandığı Android Studio programı bazen bizleri fazlaca yoracak hatalar verebiliyor bunlardan birisidie build.gradle Sync Failes hatası. Hatanın Tamamı: ERROR: Could not find method testImplementation() for arguments [junit:junit:4.12] on object of type.. devamını oku. tarihinde Yazılım kategorisine yazıldı. 640 kez okundu.