Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#Apple

 • Apple Garanti Durumu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Apple telefon ve diğer teknolojik cihazlarınızın garanti durumunu sorgulamanız mümkün olduğu gibi günümüzde bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Telefonunuzun garanti kapsamındaki süresini öğrenebilir veya telefon ve teknolojik alet satın almak istediğinizde alacağınız ürünün garanti durumunu sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konularda size en net ve güvenilir cevapları Apple garanti durumu sorgulama işlemi verecektir. Apple marka cihazlarınızın.. devamını oku. 28 Mayıs 2020 tarihinde Nasıl? kategorisine yazıldı. 45 kez okundu.
 • İnstagram İngilizce Oldu Nasıl Türkçe Yapılır ?

  Akıllı telefonlara gelen bazı güncellemelerin ardından iPhone veya Android (Samsung, Huawei, Xiaomi vb.) cihazlarda instagram dili ingilizce olabiliyor. Bu yazımızda sizlere tekrar Türkçe'ye nasıl çevirebiliriz resimli olarak anlatacağız denenmiş kesin çözümdür. 1. Adım: İnstagram uygulamasının üst köşe tarafında yer alan üçlü çizgi işaretine tıklayalım ve açılan bölümün altından Settings bölümüne basalım. 2. Adım: Settings içerisinden.. devamını oku. 24 Mayıs 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 95 kez okundu.
 • OCR (Optik Karakter Tanıma) Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

  OCR'nin Türkçe açılımı optik karakter tanımadır. Bilgisayara bir metni elle girmeye gerek kalmadan basılı, yazılı veya el ile yazılmış bir belgenin dijital ortama aynı şekilde yazı olarak aktarılmasını ifade eder. OCR genellikle PDF belgelerde kullanılır, ancak bazı durumlarda resim dosyalarının üzerindeki metinleri yazıya dökmek veya tablonun Excel'e aktarılmasını da sağlayabilir. OCR Nedir ? Metin tanıma olarak da adlandırılan OCR, sayı, harf ve.. devamını oku. 06 Şubat 2019 tarihinde İcatlar kategorisine yazıldı. 295 kez okundu.
 • iPhone Ekranı Büyüdü Küçülmüyor ? Nasıl Çözülür?

  Apple, özellikle görme engelli kardeşlerimiz için bir takım özellikleri telefonlarında sunmakta. Bunlardan biriside ekran büyüteç özelliği. Bu faydalı bölüm aslında bazı kişiler tarafından yanlışlıkla açılarak telefonu kullanılmaz hale getirebiliyor çözümü ise oldukça basit. Ekran büyüteç özelliğini açmak ve kapatmak için normalde Ayarlar>Genel>Erişilebilirlik>Büyütme kısmında ki tık işaretini işaretlemeniz veya işaretli ise kapatmak.. devamını oku. 26 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1269 kez okundu.
 • iPhone Arayanın İsmini Söylemeyi Açma ve Kapatma

  iPhone'da herhangi bri program kurmadan sizi kim arıyorsa ismini sesli okuyarak söylemesini sağlayabilirsiniz. Bazı kişiler için oldukça gerekli olan bu özellik bazı kişiler için gereksiz görülebilir. Yazımızda bu özelliği nasıl açacağınızı veya kapatmak istiyorsanız isim söylemeyi ansıl kapatacağınızı sizlere resimli olarak anlatacağız. iPhone Arayanın İsmini Söyleme Nasıl Açılır iPhone'un arayanın ismini söylemesini aktif etmek için Ayarlar'dan.. devamını oku. 22 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 2231 kez okundu.
 • iPhone’da Birisi Aradığında Bildirim Gelmiyor – (Arama Bekletme)

  1 soru 1 cevap yazılarımız da sizlere bazı konularda kısa ve pratik çözümler sunmayı planlıyoruz. Bugün gelen sorunlardan birisi iphone ile ilgili oldu. Soru: Apple iPhone 8 Plus telefon üzerinde birisi beni aradığında eğer başkasıyla görüşme yapıyorsam ekrana numarası veya ismi gelmiyor bunu nasıl çözebiliriz? Karşı taraftada telefon direk meşgul çalmaktaymış. Yani aradığınız abone şuan başkasıyla görüşüyor gibi sesli bildirim almıyor nasıl.. devamını oku. tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 249 kez okundu.