Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#film

  • Türkiye En Çok İzlenen Film Sıralamaları

    Vaktinizi güzel bir film izleyerek geçirmek istiyorsanız bunun için çeşitli önerilerden yararlanabilirsiniz. Filmlerin izleyici sayısıyla kalitesi arasında doğrudan bağlantı olmasa da şüphesiz birbirini etkilemektedir. Sinemalarda en çok izleyiciye ulaşmış filmleri inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve listenize yeni filmler ekleyebilirsiniz. Türkiye En Çok İzlenen Film Sıralamaları adlı yazımızda, Türkiye’de vizyona giren ve büyük ilgi uyandıran filmlerin.. devamını oku. 02 Eylül 2020 tarihinde Sinema kategorisine yazıldı. 113 kez okundu.
  • Film Konusunu Yazarak Film İsmini Bulmak Mümkün Mü?

    Konusunu hatırladığımız filmlerin ismini hatırlayamamak zihnimizin bizlerle oynadığı bir oyundur. Finlandiya merkezli Valossa şirketi, oluşturduğu internet sitesi sayesinde konusunu bildiğiniz ama adını unuttuğunuz filmleri bulmaya yardımcı oluyor. Zihnimizi yenemesek de bu internet sitesi sayesinde aradığımız filmi bulabiliriz. Film Konusunu Yazarak Film İsmini Bulmak Mümkün Mü? Adlı yazımızda, Valossa şirketi tarafından geliştirilen What’s My Movie sitesi.. devamını oku. 30 Ağustos 2020 tarihinde Film kategorisine yazıldı. 2474 kez okundu.
  • Altyazı Gömme Programları

    Altyazı gömme programları birçok video ve filmin tercümesinde kullanılmaktadır. Popüler kültürün ve dünya genelindeki iletişimin çoğalması sebebiyle birbirinden farklı binlerce dil ve ülke birbiri ile iletişime girmekte, kültürlerinden paylaşımlar sunmaktadır. Konuşmalar, filmler, diziler gibi video yapısıyla oluşturulan birçok eserde kullanılan altyazı gömme programlarını sizler için listeledik. Videolar bu şekilde düzenlenerek anlamlarının daha iyi.. devamını oku. 27 Mayıs 2020 tarihinde Programlar kategorisine yazıldı. 245 kez okundu.