Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#hayvan

 • Nesli Tükenmekte Olan Hayvanların Listesi

  Dünya üzerindeki birçok hayvan nesli vahşi doğaya uyum sağlayamama, küresel ısınma ve avcılık nedenleriyle tükenmektedir. Bu hayvanların bazıları koruma altına alınarak üremeleri ve tekrardan popülasyona katılacak seviyeye gelmeleri sağlanmaktadır ancak bunu tamamen düzeltmek kolay bir süreç değildir. Bu yazımızda nesli tükenmekte olan hayvanların listesini sizlere aktaracağız. Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Hangileridir? Çeşitli sebeplerden kaynaklı.. devamını oku. 12 Ağustos 2020 tarihinde Hayvanlar Alemi kategorisine yazıldı. 206 kez okundu.
 • Vahşi Komodo Ejderini Yakından Tanıyalım

  Vahşi Komodo Ejderleri, dünya üzerinde yaşamış ve nesli devam eden en vahşi kertenkele çeşididir. Korkutucu yapılarından etkilenen insanlar Vahşi Komodo Ejderini yakından tanımak için canlı ve cansız olarak birçok çalışma yapmaktadır. Hep birlikte Vahşi Komodo Ejderini yakından tanıyalım! Adı Nerden Geliyor? 1912 yılında Endonezya’nın adaları üzerinde araştırma yapan kişiler Komodo Adası üzerinde devasa yaratıkların varlığını keşfetmişlerdir... devamını oku. tarihinde Hayvanlar Alemi kategorisine yazıldı. 161 kez okundu.
 • Kedi Türleri ve Karakteristik Özellikleri

  Kediler uzun yıllar boyunca insanların ilgiyle baktıkları canlılar olmuştur. Dünya üzerinde yüzlerce saf ırk bulunmakta iken çiftleştirme sonucunda da farklı kedi cinsleri ortaya çıkmıştır. Kedi türleri içerisinde değişkenlik gösteren karakteristik özellikler, onların yaşam alanlarını ve tavırlarını etkilemektedir. Kedi sahiplenmek isteyen kişilerin karakteristik özellikler hakkında bilgi sahibi olması ve uyum sağlayacak şekilde bir yaşam alanı sunması.. devamını oku. 11 Ağustos 2020 tarihinde Hayvanlar Alemi kategorisine yazıldı. 200 kez okundu.
 • Zürafa Özellikleri ve Zürafalar Hakkında İlginç Bilgiler

  Dünyanın en büyük geviş getiren hayvanı olarak bilinen zürafa, uzun boyu ve ilginç yapısıyla soyunu korumaya devam etmektedir. Afrika’da yaşayan ve en uzun kara hayvanı unvanına sahip olan bu hayvanın incelemesini, Zürafa Özellikleri ve Zürafalar Hakkında İlginç Bilgiler adlı yazımızda yapmaktayız. Zürafa Özellikleri Zürafaların bilimsel adı Camelopardalis’tir. Memeli sınıfının çift toynaklılar takımındandır. Familyası Zürafagiller’dir. .. devamını oku. 05 Ağustos 2020 tarihinde Hayvanlar Alemi kategorisine yazıldı. 287 kez okundu.
 • Örümceklerle İlgili Çok İlginç Bilgiler

  Örümcekler, çeşitli boyutlarla ve değişik birçok özellikleriyle yaşam içerisinde kendilerine yer bulmaktadır. Vahşi yaşam bölgelerinde olduğu kadar evinizde veya piknik yaptığınız çimenlikte de örümceklere rastlamanız mümkün. Onlar için yaptığımız detaylı araştırma “örümceklerle ilgili çok ilginç bilgiler” adlı yazımızda sizlere aktarılmaktadır. İnsanların örümceklerle en çok karşılaştıkları yer banyo veya su kenarlarıdır. Bunun.. devamını oku. 04 Ağustos 2020 tarihinde Hayvanlar Alemi kategorisine yazıldı. 184 kez okundu.
 • Kurbağalar Hakkında İlginç Bilgiler

  Kurbağalar, hayvanlar arasında merak uyandıran canlılardan bir tanesidir. Öyle ki hakkında hikayeler ve masallar yazılan bir kahramandır. Kurbağalar hakkında yapılan çalışmalar birçok ilginç bilginin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Onlar hakkında daha önce duymadığınız birçok özelliği, kurbağalar hakkında ilginç bilgiler adlı yazımızda sizler için derledik. Kurbağalar ile İlgili Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız Bilgiler Kurbağalar, muhtemelen.. devamını oku. 02 Ağustos 2020 tarihinde Hayvanlar Alemi kategorisine yazıldı. 174 kez okundu.
 • Ahtapot Yetiştiriciliği Yapmak

  Yemek ve diğer ihtiyaçların karşılanması için eksik görülen hayvan veya bitkiler, endüstriyel tesislerden üretilerek büyük kazanç kapısı haline gelmektedir. Ahtapot yetiştiriciliği, balık lokantalarının ihtiyaç duyduğu ahtapot ihtiyacını karşılamak için yapılmaktadır. Türkiye denizlerinde doğal ortamlarında üreyen ahtapotları, endüstriyel tesislere taşıyarak çok ve kaliteli üretim gerçekleştirebilirsiniz. Üretim ve satış pazarı konularında bulunmaz.. devamını oku. 01 Ağustos 2020 tarihinde İş Fikirleri & Girişimcilik kategorisine yazıldı. 281 kez okundu.