Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#Instagram

  • Instagram Hikaye Link Ekleme Yöntemleri

    Milyonlarca kullanıcıya ulaşan Instagram sosyal medya uygulaması içinde keşfetmediğiniz birçok yenilik bulunurken uygulama yöneticileri belirli dönemlerde yenilikler de getirerek uygulamanın çekiciliğini arttırmaya çalışıyor. İnstagram hikaye link ekleme yöntemleri sayesinde ise kullanıcılar kullanıcı profilindeki hikaye paylaşma mekanizmasına ek olarak link ekleyip, diğer kullanıcıları bu linke yönlendirme imkanına sahip. Profilinize giren diğer kullanıcılar,.. devamını oku. 17 Mayıs 2020 tarihinde Nasıl? kategorisine yazıldı. 55 kez okundu.
  • Hashtag İşareti Nasıl Yapılır? Anlamı Nedir?

    Hashtag Türkçe’de “Başlık Etiketi” veya “Etiket” anlamına gelmektedir. Etiket oluşturmak için kelimenin başına # işareti yazılır. Şimdi sırasıyla Windows bilgisayarda, Mac’de, iPhone’da ve Android telefonda hashtag # işareti nasıl yapılır resimli olarak anlatacağız. Hashtag İşareti Nasıl Yapılır? Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda klavye tuş kombinasyonlarını kullanarak hashtag işaretini yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu işlemi.. devamını oku. 15 Mayıs 2020 tarihinde Nasıl? kategorisine yazıldı. 55 kez okundu.
  • Instagram Takipçi ve Beğeni Almak için En Uygun Site: instafollowers.co

    Ülkemizde ve yurtdışın instagram takipçi satın alabileceğiniz birçok farklı web sitesi ve uygulama bulunuyor. Bunlardan bazıları sizden kullanıcı adı ve şifrenizi talep ederken bazıları ise sadece kullanıcı adınızı yazmanızla birlikte takipçi gönderimi yapabiliyor. Kullanıcılar eğer bu konuda bilinçli değilse şifresinide verdiğinde instagram hesabı çalınabiliyor ve iş tam anlamıyla karma bir hale dönüşüyor. Güvenilir İnstagram Takipçi Alacakların.. devamını oku. 11 Nisan 2019 tarihinde Teknoloji kategorisine yazıldı. 137 kez okundu.