Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#iPhone

  • iPhone Ekranı Büyüdü Küçülmüyor ? Nasıl Çözülür?

    Apple, özellikle görme engelli kardeşlerimiz için bir takım özellikleri telefonlarında sunmakta. Bunlardan biriside ekran büyüteç özelliği. Bu faydalı bölüm aslında bazı kişiler tarafından yanlışlıkla açılarak telefonu kullanılmaz hale getirebiliyor çözümü ise oldukça basit. Ekran büyüteç özelliğini açmak ve kapatmak için normalde Ayarlar>Genel>Erişilebilirlik>Büyütme kısmında ki tık işaretini işaretlemeniz veya işaretli ise kapatmak.. devamını oku. 26 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1269 kez okundu.
  • iPhone Arayanın İsmini Söylemeyi Açma ve Kapatma

    iPhone'da herhangi bri program kurmadan sizi kim arıyorsa ismini sesli okuyarak söylemesini sağlayabilirsiniz. Bazı kişiler için oldukça gerekli olan bu özellik bazı kişiler için gereksiz görülebilir. Yazımızda bu özelliği nasıl açacağınızı veya kapatmak istiyorsanız isim söylemeyi ansıl kapatacağınızı sizlere resimli olarak anlatacağız. iPhone Arayanın İsmini Söyleme Nasıl Açılır iPhone'un arayanın ismini söylemesini aktif etmek için Ayarlar'dan.. devamını oku. 22 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 2231 kez okundu.
  • iPhone’da Birisi Aradığında Bildirim Gelmiyor – (Arama Bekletme)

    1 soru 1 cevap yazılarımız da sizlere bazı konularda kısa ve pratik çözümler sunmayı planlıyoruz. Bugün gelen sorunlardan birisi iphone ile ilgili oldu. Soru: Apple iPhone 8 Plus telefon üzerinde birisi beni aradığında eğer başkasıyla görüşme yapıyorsam ekrana numarası veya ismi gelmiyor bunu nasıl çözebiliriz? Karşı taraftada telefon direk meşgul çalmaktaymış. Yani aradığınız abone şuan başkasıyla görüşüyor gibi sesli bildirim almıyor nasıl.. devamını oku. tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 249 kez okundu.