Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#kredi

 • Enpara.com Nedir? Enpara Hesap Nasıl Açılır ?

  Enpara Finansbank’ın bir ürünü olan dijital bankacılık uygulamasıdır ve 2012 yılında kurulmuştur. Türkiye’de kurulan dijital bankacılığın ilk örneği olmasından dolayı kullanıcılar tarafından ilgi odağı haline gelmeyi kısa sürede başardı. Bu uygulama dijital bir bankacılık uygulaması olduğundan dolayı şubeleri yoktur. Şubelerde ödeyecekleri masrafları (elektrik, su gibi) olmadığı için online gerçekleştirilen işlemler için (EFT/Havale/Fatura.. devamını oku. 08 Ocak 2019 tarihinde Para & Finans kategorisine yazıldı. 299 kez okundu.
 • Kredi Notu Düşükse Nasıl Yükseltilebilir?

  Bankalardan kredi kullanabilmek için kredi notunun belirli bir seviye de olması gerekmekte ve kredi notunun düşük olması durumunda çoğunlukla kredi kullanılamamaktadır. Kredi notunun yüksek olması ise bankalardan ihtiyaç duyduğunuz nakit ihtiyacınızı temin etmenizi kolaylaştırmaktadır. Kredi notunun düşüklüğüne bağlı olarak bankalardan tarafından ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi pek çok kredi talebiniz geri çevrilebilir ve ayrıca yalnızca.. devamını oku. 13 Ağustos 2018 tarihinde Para & Finans kategorisine yazıldı. 198 kez okundu.
 • Kredi Notu Nereden Neye Göre Hesaplanmaktadır?

  Günümüzde kredi notu, kredi alabilmek için önemli olduğu kadar pek çok alışverişlerimiz konusunda da önemli olmasının yanı sıra hatta bazı işverenler tarafından sorumluluklarımızın altından nasıl kalkabildiğimizi anlayabilmeleri için kredi notumuzu önemsemektedir. Kredi notunuza ise, Kredi Kayıt Bürosu tarafından sizin yıllardır bankalara bırakmış olduğunuz bir takım veriler incelenerek karar verilmektedir. Aynı zamanda TBB risk merkezi de, kredi almanız.. devamını oku. 12 Ağustos 2018 tarihinde Para & Finans kategorisine yazıldı. 182 kez okundu.
 • Taşıt Kredisi Ödenmezse Ne Olur ?

  Taşıt kredisini bankadan aldığınız andan itibaren aracın ruhsatını bankaya ipotek vermiş olursunuz. Bu durum aracın son kredisi ödenene kadar geçerlidir. İpotek vermek krediyi çeken kişinin krediyi ödeyemez hale geldiğinde bankanın arabayı kullanma hakkı olduğu anlamına gelmez. İpotek kişinin bankadan alacağı borca karşılık olarak koyulur. Kişi bu borcu ödeyemez hale geldiği banka tarafından kesinleştirildiğinde aracın ipotek statüsü bankanın aracı.. devamını oku. 28 Temmuz 2018 tarihinde Para & Finans kategorisine yazıldı. 205 kez okundu.
 • Neden Kredi Çıkmıyor ? Kredi Çıkmama Sebepleri

  Bankalardan ihtiyaç halinde kredi kullanmak isteyen çok sayıda insan bulunmaktadır. Fakat bankalar bazı durumlarda kredi talebinde bulunan müşterilere olumsuz cevaplar verebilmektedir. Birbirinden farklı sebepleri olsa da bankaların alamayacağı parayı vermeyecek de bilinmektedir. Daha önceden kullanılan kredilerin ödemesinin aksaması, gelir seviyesinin yetersiz olması, kredi kartı ödemelerinin aksaması gibi nedenlerden dolayı bankalar kredi başvurularında olumsuz cevap.. devamını oku. 27 Temmuz 2018 tarihinde Para & Finans kategorisine yazıldı. 250 kez okundu.
 • Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir ?

  Kredi kartları taksitli alışverişlerde sıkça kullanılmaktadır. Fiyatı yüksek ancak nakit olarak almak istemediğiniz bir ürünü kredi kartı aracılığı ile taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz doğrultusunda harcama yapabilmeniz mümkündür. Kredi kartını sık bir şekilde kullanan kişiler limitlerinin daha yüksek olmasını istemektedir. Özellikle bu ürünle artık araba bile alınabilmesi yüksek limitli kredi kartlarının her alanda.. devamını oku. 26 Temmuz 2018 tarihinde Para & Finans kategorisine yazıldı. 250 kez okundu.
 • Kredi Kartı Limit Düşürme İçin Yapılması Gerekenler

  Kredi kartları son zamanlarda acil ihtiyaçları olup nakit parası olmayan kişilerin imdadına koşan en önemli finansal kartların başında geliyor. Günden güne kullanımlarında artış olan kredi kartları, o anlık maddi sorunları geçiştirmekle beraber normalde kökten gelen maddi soruların da daha çok büyümesine sebep oluyor. Bu sebeple kredi kartlarının borçlarının zamanla hızlıca artması ve kişilerin borç batağına saplanması durumuyla yüz yüze geliniyor. Bu.. devamını oku. tarihinde Nedir? kategorisine yazıldı. 592 kez okundu.