Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#Oyunlar

 • Age of Empires 2: Definitive Edition Hileleri

  Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Age of Empires 2: Definitive Edition oyununda taş devrinden demir çağına süren bir serüven içinde yer alıyor ve oluşturacağınız askeri gücünüzle düşmanlarınızı yenerek topraklarınızı genişletiyorsunuz. Bu süreç boyunca oyun içinde hile kullanarak oyundan daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Hile kodlarını aktif hale getirmek için Enter tuşuna basıp, panele kodları girmeniz ve enter tuşuna basmanız yeterli oluyor. Age of.. devamını oku. 02 Aralık 2019 tarihinde Oyunlar kategorisine yazıldı. 843 kez okundu.
 • Knives Out PC Sistem Gereksinimleri

  Battle Royal oyunları arasında yer alan Knives Out yakın zaman önce pc versiyonunu yayınladı. Mobil versiyonu 2017 Aralık ayında yayınlanan oyunun PC versiyonuda birçok kişi tarafından merakla bekleniyordu. Kendi web sayfası üzerinden .exe olarak indirilebilen Knives Out'un sitesinde herhangi bir sistem gereksinimi bilgisi yer almıyor . Durum böyle olunca birçok kullanıcı sistemine kurduktan sonra kasma, dona vb. durumlar yaşayarak hayal kırıklığına.. devamını oku. 23 Mayıs 2019 tarihinde Oyunlar kategorisine yazıldı. 272 kez okundu.
 • PUBG Lite Nedir ? Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri (İndirme Linki)

  PUBG Lite Nedir? PUBG bilgisayar versiyonunun ne kadar yüksek sistem gereksinimleri olduğunu hepimiz biliyoruz. PUBG Lite sürümü ise düşük sistemlerde kısacası düzüstü bilgisayarınızda veya eski nesil işlemci ve ekran kartlı bilgisayarınıza sizlere PUBG deneyimi yaşatacaktır hatta Intel HD Grafik ile bile PUBG oynayabileceksiniz. PUBG Lite sürümünde yine 100 kişilik haritalarda hayata kalma mücadelesi verirken silahlar, araçlar ve stratejinizi kullanarak hayatta.. devamını oku. 13 Mayıs 2019 tarihinde Oyunlar kategorisine yazıldı. 110 kez okundu.
 • PUBG Mobile – Tencent Gaming Buddy Türkçe Yapma

  Tencent firması tarafından geliştirilen PUBG Mobile kısa zamanda nasıl popüler olduysa yine bu oyunun emülatörleri de kısa sürede başarı gösterdi. PUBG mobile oyununu bilgisayarda oynamanızı sağlayan bu emülatörlerin en başında ise Tencent Gaming Buddy yer alıyor.  Hem mobilde (Android / iPhone) hem de bilgisayar emülatöründe oyun bazen İngilizce olabiliyor sizlere bu yazıda Türkçe nasıl yapılır resimli olarak adım adım anlatacağız. 1. Adım: Bilgisayar.. devamını oku. 06 Mayıs 2019 tarihinde Oyunlar kategorisine yazıldı. 445 kez okundu.
 • İşletme Oyunları Sitemiz Açıldı

  Her ne kadar flash oyun sektörü günümüzde durma noktasına gelsede bazı oyunlar varki bunlar çocukların ve yetişkinlerin kafasına kazınmayı başardı. Papa oyunları ve kızlara özel pekçok işletme oyunu bunlardan bazıları. Bizlerde 2019 yılı itibariyle yeni oyun sitemizi yayına aldık. Yeni işletme oyunları Öncelikle böyle bir site açmamızın en büyük nedeni işletme oyunlarını çok sevmem ve gerçekten çocuklara gerçek hayat hakkında azda olsa tecrübe.. devamını oku. 01 Şubat 2019 tarihinde Oyunlar kategorisine yazıldı. 90 kez okundu.
 • Sıfırdan Bilgisayar Toplama ⭐ Yapılan Hatalar, Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bilgisayar toplarken yaygın olarak yapılan bazı hataları sizlere aktarmak istedik çünkü bu hatalar her anlamda sizi olumsuz etkileyecektir. Hayatta çok az şey bazı kişilere kendi bilgisayarını oluşturma kadar eminiz mutlu etmez buna bizde dahil :) İşin tekniğini bilmeyen bir kişi için kasa toplamak korkutucu gelebilir ama aslında oldukça basit olan bu işlemi özenli ve dikkatli yaparsanız kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yine de yazımızda paylaştığımız.. devamını oku. 12 Ocak 2019 tarihinde Donanım kategorisine yazıldı. 694 kez okundu.
 • PUBG’de FPS Arttırma Yöntemleri

  PUBG oyuncularının son zamanlarda gelen güncellemelerden sonra en çok şikâyet ettiği konuların başında FPS gelmektedir. Özellikle yüksek kalitede bir oyun olmasının yanı sıra gelen güncellemelerin boyutlarının da çok yüksek olması oyun içerisinde FPS’nin düşmesine neden olmaktadır. Bu yüzden de sizlerin merak ettiği FPS arttırma yöntemleri hakkında bilgiler sunalım. FPS nedir? Bilmeyenler için öncelikli olarak kısa bir şekilde bunun açıklamasını.. devamını oku. 04 Ocak 2019 tarihinde Oyunlar kategorisine yazıldı. 107 kez okundu.