Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#sağlık

 • Cankurtaranlık Belgesi Nasıl Alınır?

  Cankurtaranlar, deniz veya yüzme havuzlarında görev yapan kişilerdir. Suya giriş yapan kişileri gözlemleyen cankurtaranlar, olası boğulma tehlikelerine karşı kişileri sudan çıkarır ve ilk müdahaleyi yaparlar. Kişilerin cankurtaran olarak görev yapabilmesi için belge sahibi olmaları gerekir. Bu belge eğitim yoluyla verilir. Cankurtaranlık Belgesi Nasıl Alınır? Adlı yazımızda, belge türleri, nasıl alındığı ve aranan şartlar hakkında birçok bilgi yer.. devamını oku. 13 Ağustos 2020 tarihinde İş Fikirleri & Girişimcilik kategorisine yazıldı. 176 kez okundu.
 • Sigarayı Bıraktıktan Sonra İnsanlar Neden Kilo Alır?

  Sigara, dünya toplumları içerisinde oldukça sık tüketilen bir üründür. Ülkelere oranla tüketim oranı değişse de çoğu bireyin bağımlılık konusunda sıkıntı çektiği görülmektedir. Sigarayı bıraktıktan sonra fizyolojik ve psikolojik değişiklikler hisseden kişiler, gerek görüldüğü takdirde özel tedavi almaktadır. Sigarayı bıraktıktan sonra insanlar neden kilo alır? Adlı yazımızda, sigara ve kilo alma arasındaki ilişki detaylı olarak.. devamını oku. 03 Ağustos 2020 tarihinde Sağlık kategorisine yazıldı. 162 kez okundu.
 • Zayıflamaya Yardımcı Besinler

  Zayıflamaya yardımcı besinler; diyet yapmamız gereken durumlarda veya kilo kontrolu sağlayabilmekte  yanıtlamamız gereken bir sorudur. Zayıflarken aynı zamanda sağlığımızı korumak ve eskisinden daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteriz. Zayıflamanın dışında; hastalıklarımızı kontrol altına almak ve hatta hastalıklarımızdan kurtulmak için de bu besinlerin neler olduğunu bilmemiz gerekiyor. Zayıflatan besin var mıdır? Tek başına tüketerek zayıflamaya.. devamını oku. 31 Temmuz 2020 tarihinde Sağlık kategorisine yazıldı. 181 kez okundu.
 • Psikoloji Hakkında Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Psikoloji Nedir? Psikoloji, canlıların davranışlarının ve zihinsel süreçlerinin incelendiği, davranış ile zihin arasındaki ilişkiyi, çevresel faktörler ve duygusal olgular arasındaki bağlantıyı inceleyen bir bilim dalıdır. İnsanlar, nazik ve nazenin varlıklardır. En ufak bir davranıştan mutlu olabildikleri gibi, en basit bir meseleden dahi inkisar-ı hayale (hayal kırıklığına) uğrayabilmektedir. Kâinatta en şefkatli varlık iken, bazen canavara.. devamını oku. 27 Temmuz 2020 tarihinde Bilim kategorisine yazıldı. 177 kez okundu.
 • Tırnak Enfeksiyonu Nedir?

  Tırnağın pembe kısmı olarak bilinen yere tırnak yatağı denir. Tırnak yatağının altında oluşan iltihap Tırnak enfeksiyonu olarak adlandırılır. Tırnak Enfeksiyonu Nedenleri Tırnak enfeksiyonu birçok nedenlerle oluşabilir. Aileden dolayı, doğal faktörlerden kaynaklanan nedenlerle oluşabilir. Hayvan ısırığı, yabancı cisim teması, bulaşıcı faktörler başlıca Tırnak enfeksiyonu oluşum nedenlerine örnek verilebilir. Bu nedenlere alınan önlemler Tırnak.. devamını oku. 26 Temmuz 2020 tarihinde Sağlık kategorisine yazıldı. 172 kez okundu.
 • Obsesif Kompülsif Bozukluğu Rahatsızlığı

  Günümüz toplumlarında en sık görülen psikiyatri hastalıklarından biri de obsesifkompülsif bozukluğu rahatsızlığıdır. Diğer birçok psikiyatri hastalıklarına göre oldukça tehlikeli riskler taşıyan obsesifkompülsif bozukluk rahatsızlığı özellikle çocukluk dönemlerin yaşanılan çeşitli travmalara bağlı olarak gelişmekte ve yıllar içerisinde gitgide etkisini arttırarak bireyin ruh sağlığında ciddi olumsuzlukların meydana gelmesine neden.. devamını oku. 23 Temmuz 2020 tarihinde Sağlık kategorisine yazıldı. 169 kez okundu.