Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#telefon

 • Telefon Kapanıp Açılma Sorunu Çözümü

  Telefonunuzda yaşanan bazı sıkıntılar cihazların beklenmedik durumlarda kapanıp açılmasına yol açabilir. Bu durum iOS ve Android işletim sistemlerine sahip tüm telefonlarda gerçekleşebilir. Telefon Kapanıp Açılma Sorunu Çözümü adlı yazımızda, bu soruna neden olan sorunları ve sorunların çözümlerini derledik. Telefonların kendiliğinden kapanıp açılma sorunu, işletim sistemi ayırt etmeksizin neredeyse cihazlarda gerçekleşen durumlardan biridir... devamını oku. 09 Eylül 2020 tarihinde Çözümler kategorisine yazıldı. 151 kez okundu.
 • Cep Telefonu Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

  GSM operatörlerine ait 11 haneli iletişim numaralarını ezberlemek ve alışkanlık kazanmak zamanınızı alabilir. Bu durumu yaşayan kişilerin bilgilere ulaşabilmesi mümkündür. Unuttuğunuz veya hatırlayamadığınız cep telefon numaranızı öğrenmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Cep telefonu numaramı nasıl öğrenebilirim? Adlı yazımız, bu işlemin nasıl yapıldığını anlatan kılavuz görevini üstlenmektedir. Kendi Telefon Numaramı Öğrenme Kendi telefon.. devamını oku. 25 Ağustos 2020 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 228 kez okundu.
 • Gizli Numaraları Engelleme Nasıl Yapılır?

  Gizli numaradan arama imkanı GSM operatörleri tarafından sunulan bir haktır. Numarasını paylaşmak istemeyen kişiler bu haktan yararlanarak diğer kişileri arayabilir ve iletişim kurabilir. Bu durumu kötüye kullanıp, numarasını gizleyerek diğer kişileri rahatsız edenler de bulunmaktadır. Bilmediği numaraları kabul etmek istemeyen, rahatsızlığın veya anonim telefonların önüne geçmek isteyen kişiler gizli numaraları engelleyerek çözüm bulmaktadır. Gizli.. devamını oku. 22 Ağustos 2020 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 181 kez okundu.
 • Wipe Cache Partition Nedir?

  Wipe cache partition seçeneğiyle bazı durumlarda karşılaşabilir ve wipe cache partition nedir diye sorguluyor olabilirsiniz. Wipe cache partition, Anroid tablet veya telefonlarınıza hard reset atarken sunulan seçeneklerden biriyken, ses açma ve güç tuşuna birlikte basarak da bu seçeneği tablet veya telefon ekranına getirebilirsiniz. Wipe Cache Partition Seçeneğinin Anlamı Nedir? Android telefon ve tabletleriniz birçok yazılım ve kurulum güncellemesi almaktadır. Wipe.. devamını oku. 30 Temmuz 2020 tarihinde Genel Bilgi kategorisine yazıldı. 1895 kez okundu.
 • Sahte Telefon Numarası Nasıl Temin Edebilirim?

  Teknolojinin gelişmesi ve internet üzerinde yer alan birçok firmanın rekabetini arttırmak amacıyla kullanıcılarına telefon, sms veya mail üzerinden ulaşma çabası içine girdikleri bu dönemde, her karşılaştığı siteye telefon numarasını vermek istemeyen kişiler sahte telefon numarasına ihtiyaç duymaya başladı. Güvenilirliği konusunda şüpheli olan web sitelerine de her zaman kullandığımız kişisel bilgilerimizi paylaşmanın güvenilirliği de.. devamını oku. 29 Temmuz 2020 tarihinde Güvenlik kategorisine yazıldı. 207 kez okundu.
 • Turkcell Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Telefon hatlarınızda yer alan numaraları değiştirmek istediğiniz eskisi gibi hattınızla beraber değiştirmenize gerek kalmadı. Değişik nedenlerden dolayı numara değiştirme talebiniz olabilir. Turkcell numara değiştirme işlemini oldukça basit ve kolay şekilde çözüme kavuşturuyor. Turkcell Numaramı Nasıl Değiştirebilirim? Turkcell numara değiştirme işleminizi yapmak için sizlere iki farklı yol sunulmakta. Turkcell İletişim Merkezlerine giderek veya 532 &.. devamını oku. tarihinde Çözümler kategorisine yazıldı. 259 kez okundu.
 • Android Ağda Kayıtlı Değil Hatası ve Çözümü Nasıl Yapılır?

  Android ağda kayıtlı değil hatası, sık karşılaşılan hem çağrı yapmayı hem de çağrı almayı engelleyen bir hatadır. Bu durumun yaşanması için birçok seçenek mevcuttur. Yani birçok işlem bu durumun yaşanmasına sebebiyet verebilir. Eski model cihazlarda bu durum daha çok yaşanırken Çin ve Kore malı telefonlarda da sıkça rastlanmaktadır. Android Ağda Kayıtlı Değil Hatası Bu hataya sebebiyet veren birçok nokta olabileceğini söylediğimiz için düzeltmek.. devamını oku. 21 Temmuz 2020 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 241 kez okundu.