Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#tesla

  • Dünyanın En Değerli Şirketleri Listesi

    Her sene düzenli olarak dönemin en değerli şirketlerini tespit etmek amacıyla araştırmalar yapılıyor. Çeşitli bilgilerin toplamında ortaya çıkar değer kavramı sıralamasıyla, insanların şirketler hakkında bilgi edinmesi sağlanıyor. Brand Finance, Dünyanın En Değerli Şirketleri Listesi adı altında yaptığı araştırmada, 2020 yılının en değerleri 500 şirketini açıkladı. Brand Finance değerlendirme kuruluşlarından sadece birisi. Her sene yapılan değer.. devamını oku. 12 Eylül 2020 tarihinde Nedir? kategorisine yazıldı. 196 kez okundu.
  • Nikola Tesla Kimdir? Nikola Tesla Biyografisi

    Babası bir kilise papazı annesi ise ev hanımı olan Nikola Tesla, 10 Temmuz 1856 yılında Hırvatistan’ın Smjan şehrinde dünyaya geldi. Annesi ev işlerini yaparken zorlandığı her konuyu daha da kolaylaştırmak adına küçük buluşlar yaparak Tesla’nın ilgisini uyandırmıştı. Tesla hakkında yazılan birçok makalede de mucitliğini annesinden aldığı söylenmektedir. Nikola Tesla kimdir? Nikola Tesla biyografisi adlı yazımızda Nikola Tesla hakkında merak edilen.. devamını oku. 11 Ağustos 2020 tarihinde Bilim kategorisine yazıldı. 564 kez okundu.
  • Elon Musk Kimdir? Projeleri Neler?

    Dünyada en çok konuşulan girişimciler arasında bulunan Elon Musk, 1971 yılında Güney Afrika’da dünyaya gelmiştir. 2016 yılında dünyanın en güçlü 21. insanı seçilen Musk, her geçen yıl daha da zirveye doğru gitmektedir. Tesla ve SpaceX’in kurucusu, baş mühendisi ve CEO’sudur. 20,8 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin 53. insanıdır. Bilgisayar programlamayı 12 yaşında kendi kendine öğrenen Musk, 1995 yılında eğitim hayatını girişimcilik.. devamını oku. 26 Aralık 2019 tarihinde Kimdir & Biyografi kategorisine yazıldı. 372 kez okundu.