Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#TP Link Modem Arayüz Şifresi

 • TP-Link TD-W8970 Kablosuz Wifi Şifre ve İsmi Değiştirme

  TP-Link markasının ülkemizde satışa sunduğu modellerden birisi olan TD-W8970  model modeminde kablosuz ( wifi ) şifresini nasıl değiştirebiliriz ve yine kablosuz wifi ismini nereden değiştirebiliriz bu konuda resimli makalemizden faydalanabilirsiniz. Adım adım anlattığımız TP-Link TD-W8970 makalemizde adımlara göre ilerlemeniz işlemleri yapmanızda sizlere fayda sağlayacaktır. Arayüz olarak İngilizce dille gelen bu modem v3 versiyonudur. TP-Link Şifre Değiştirme.. devamını oku. 18 Ocak 2019 tarihinde Donanım kategorisine yazıldı. 626 kez okundu.
 • TP-Link Modemlerde WiFi’nize Bağlananları Görme ⭐

  Günümüzde her evde muhakkak bir şekilde internet kullanılıyor kimisi adsl kimisi fiber kimiside mobil. Fakat modeminizdeki internet hattında bir yavaşlık seziyorsanız ilk yapmanız gereken şey wifinize kim bağlı bunları tespit etmek olmalı. TP-link modemlerde kablosuz ağa yani wifiye bağlı tüm cihazları görebilir mac adreslerinden hangi cihazlar olduğunu anlayabilirsiniz. Bendeki TP-Link modem modeli TD-W9970(TR) buna göre anlatımlarımı yapacağım diğer.. devamını oku. 13 Ocak 2019 tarihinde Donanım kategorisine yazıldı. 1550 kez okundu.
 • TP-Link Modem Port Açma (Resimli Anlatım)

  TP-Link markası ile alakalı pek çok konuda sizlere makale hazırlayacağımızı söylemiştik. Hatta bunlardan en çok merak edilen tp-link modem wifi şifre değiştirme ve tp-link modem wifi ismi değiştirme olmuştu. Şimdi ise TP-link modemlerde port açma (port forwarding) işlemleri nasıl yapılacak adım adım resimli olarak anlatacağız. Eğer adımları tek tek takip ederseniz herhangi bir sorun ve hata almadan işlemi tamamlayabilirsiniz. Port açma ne işe yarar? Örneğin.. devamını oku. 11 Ocak 2019 tarihinde Donanım kategorisine yazıldı. 909 kez okundu.
 • TP-Link Modemlerde WiFi İsmi Değiştirme

  TP Link markasının birçok farklı modem modeli bulunmaktadır. Arayüz olarak birçoğu bir bürüne benzeyen bu modemlerde wifi bağlantımızın ismini nasıl değiştirebiliriz? Bu konuda sizlere resimli bir makale hazırladık. Bir önceki yazımızda TP Link Modem WiFi şifresi değiştirme işlemini anlatmıştık eğer şifre değişiminide öğrenmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. TP-Link modem arayüzüne girmek için internet tarayıcımızın adres çucuğuna.. devamını oku. 29 Temmuz 2018 tarihinde Donanım kategorisine yazıldı. 1496 kez okundu.
 • TP-Link Modem WiFi Şifresi Değiştirme (Resimli Anlatım)

  TP-link markası dünya genelinde milyonlarca ürüne sahip modem, switch, router, kamera ve hatta cep telefonu üreten bir firma. Ülkemizde de modem konusunda tercih edilen ilk markalardan birisi. TP Link modemlerde wifi şifresi nasıl kolay yoldan değiştirilir bunu sizlere resimli olarak anlatacağız. TP-Link modem arayüzüne girmek için internet tarayıcımızın adres çucuğuna 192.168.2.1 ip adresini yazalım ve entera basalım. (Bendeki model TD-W8970) eğer bu ip.. devamını oku. 28 Temmuz 2018 tarihinde Donanım kategorisine yazıldı. 8525 kez okundu.