Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#Turkcell T40 Root Yapma

  • Turkcell T40 Root Yapma – Kingo Root ile

    Turkcell'in 2013 yılında çıkardığı T40 akıllı telefonu döneminde oldukça popülerdi. 1 GB RAM ve 4 çekirdek işlemciye sahip olan bu telefon günümüzde ise birçok uygulamada kasmaya başladı durum bu olunca kullanıcılarda root atarak Turkcell T40 hızlanır mı sorusuna cevap arıyor. Turkcell T40 cep telefonuna root atmak için yapılması gerekenleri bu yazımızda resimli olarak anlatmaya çalıştık ayrıca root yaptınız ve sonrasında vazgeçtiniz root nasıl geri.. devamını oku. 28 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 374 kez okundu.
  • Kingo Root Nedir? Kurulum, Kullanımı ve Root Silme + İndirme Linki

    Android cihazlarda Root'un faydaları ve zararlarına ait daha önce uzunca bir yazı hazırlamıştık. Bu yazıdan dolayı çıkarak root yapmak için nasıl bir yol izlenir hangi programlar kullanılır bunları da araştırdık ve bizce bu işin en kolayının Kingo Root ile olduğunun kanısına vardık. Öncelikle root nedir, faydaları ve zararları nelerdir yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Ardından resimli anlatımımızı kullanarak kolayca tüm android telefonlara.. devamını oku. 23 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1289 kez okundu.
  • Android Root Yapma Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

    Bu makalemizde birçok Android kullanıcısının merak ettiği ya da duyup ne işe yaradığını bilmediği Android Root işlemleri hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz. Root Nedir? Öncelikle root kelimesinin anlamına bakmak gerekirse, root kelimesi İngilizcede ana dizin (kök dizin) anlamına gelmektedir. Ayrıca root kelimesi daha çok Linux işletim sistemine sahip olan ürünlerde kullanılmaktadır. Android işletim sistemlerinde root kelimesini bu denli çok duymamızın sebebi.. devamını oku. 18 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 819 kez okundu.