Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#Vestel

  • Kingo Root Nedir? Kurulum, Kullanımı ve Root Silme + İndirme Linki

    Android cihazlarda Root'un faydaları ve zararlarına ait daha önce uzunca bir yazı hazırlamıştık. Bu yazıdan dolayı çıkarak root yapmak için nasıl bir yol izlenir hangi programlar kullanılır bunları da araştırdık ve bizce bu işin en kolayının Kingo Root ile olduğunun kanısına vardık. Öncelikle root nedir, faydaları ve zararları nelerdir yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Ardından resimli anlatımımızı kullanarak kolayca tüm android telefonlara.. devamını oku. 23 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 1289 kez okundu.
  • Android Root Yapma Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

    Bu makalemizde birçok Android kullanıcısının merak ettiği ya da duyup ne işe yaradığını bilmediği Android Root işlemleri hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz. Root Nedir? Öncelikle root kelimesinin anlamına bakmak gerekirse, root kelimesi İngilizcede ana dizin (kök dizin) anlamına gelmektedir. Ayrıca root kelimesi daha çok Linux işletim sistemine sahip olan ürünlerde kullanılmaktadır. Android işletim sistemlerinde root kelimesini bu denli çok duymamızın sebebi.. devamını oku. 18 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 819 kez okundu.
  • En Ucuz Android Telefonlar ve Fiyatları – 2019

    Cep telefonu alırken ihtiyaçlar kişiden kişiye değişebilir. Kimisi akıllı telefon olmasın isterken kimisi akıllı telefonsuz sokağa adım atmak dahi istemeyebilir. Durum böyle olunca ve işin içine bütçe giriyor en hesaplısını ve işinizi görebilecek en iyisini almak isteyebilirsiniz fakat aldığınız Android telefon bir çöp mü yoksa gerçekten sorunsuz bir şekilde ihtiyacınızı görecek mi ? Bu yazımızda sizlere 2017/2018 yılları arasında üretilen ve 2019.. devamını oku. 06 Ocak 2019 tarihinde Mobil Cihazlar kategorisine yazıldı. 458 kez okundu.