Firmaların iletişim rehberi ve müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilirsiniz.


#Wordpress

 • WordPress için Ücretsiz Flash Oyun Teması: Frizi

  Wordpress ile ilgili daha önce birkaç yazı yazmıştık. Oldukça kullanışlı bir yazılım olan Wordpress, ilk başlarda blog yazılımı olarak ortaya çıkarken günümüzde milyonlarca site tarafından kullanılan bir alt yapı haline geldi. Video sitelerinden kurumsal sitelere, haber sitelerinden film izleme sitelerine kadar birçok site Wordpress CMS sistemini kullanmakta. Bu yazımızda ise Wordpress için hazırlanan arcade yani flash oyun oynama teması Frizi Arcade hakkında.. devamını oku. 01 Temmuz 2019 tarihinde Yazılım kategorisine yazıldı. 454 kez okundu.
 • WordPress Yorumları Kapatma ve Toplu Yorum Silme

  Wordpress ile yapısı itibariyle pekçok farklı sektörde site kurulabiliyor bu bir film sitesi, haber sitesi veya bir oyun sitesi olabilir fakat kurumsal siteler yapıyorsanız muhtemelen sizlerde yorumları kapatmak isteyebilirsiniz. Wordpress'te yorum yapmayı kapatma nasıl yapılır ve mevcut yorumları tek tek değilde toplu olarak nasıl silibilirsiniz kısaca bundan bahseceğim. Wordpress Yorumları Kapatma 1. Adım: Wordpress üzerinde yorumları kapatmak için Ayarlar >.. devamını oku. 10 Şubat 2019 tarihinde Yazılım kategorisine yazıldı. 401 kez okundu.
 • Fixerkit ile Google Sıra Takibi ve Otomatik Sosyal Medya Paylaşımı Yapın

  Öncelikle şunu belirteyim bu yazı herhangi bir tanıtım veya reklam amaçlı yazılmamıştır tamamen kendim sistemi kullandığım ve sizlere de faydalı olacağını düşündüğümden dolayı emek verip 430 kelime ile özetlemek istedim. Bakarsınız site sahipleri okurda sıra bulucuda ki 10 adet sınırını bana özel kaldırır :) Site adresi: fixerkit.com/tr Fixerkit ile tanışalı yaklaşık 1 yıl civarı oldu o zamanlar site analizinin yanı sıra Google üzerinde mobil.. devamını oku. 20 Ocak 2019 tarihinde Nasıl? kategorisine yazıldı. 358 kez okundu.
 • WordPress Gravatar Kaldırma – Devre Dışı Bırakma

  Gravatar, kullanıcılara tüm web sitelerinde profil alanlarında kendilerine özel avatar göstermelerini sağlamaktadır. Wordpress'te varsayılan avantar platformu olarak kullanılmaktadır. Wordpress kullanıcılarının gravatar destekli web sitelerinde aynı avatarı göstermesini sağlar. Ancak bazı durumlarda gravatarları kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda Wordpress üzerinde gravatar nasıl devre dışı (eklentisiz kodsuz) bırakılır bunu anlatacağız. Ben neden.. devamını oku. tarihinde Yazılım kategorisine yazıldı. 451 kez okundu.