Facebook kullanıcıları, kişisel profillerine veya gruplarına üye kabul etmek için onay vermek zorundadır. Arkadaşlık istek sayısının yüksek seviyelerde olması, bu işlemin zaman kaybına yol açmasını sağlamaktadır. Bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler Facebook arkadaşlık isteklerini toplu onaylama yöntemlerine başvurarak işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Facebook arkadaşlık isteklerini toplu onaylama adlı yazımızda, bu işlemin yapılış aşamaları detaylı olarak açıklanmaktadır.

Facebook Arkadaşlık İsteklerini Toplu Kabul Etme

Facebook arkadaşlık isteklerini toplu şekilde kabul etmek için aşağıda belirtilen yöntemi uygulayabilirsiniz. Bu yöntem, sizlere zaman tasarrufu sağlayacak ve sorunsuz bir şekilde bütün isteklerinizi onaylamanıza yarayacaktır. Facebook arkadaşlık isteklerini toplu onaylama işlemleri;

  • Facebook ana sayfasını açtıktan sonra profilinize giriş yapınız.
  • Arkadaş isteklerinizin bildirim olarak gösterildiği alana tıklayınız.
  • Arkadaşlık isteklerinizin en alt kısmında yer alan “Tümünü Gör” e tıklayınız.
  • Sayfa ekranı açıldığında klavyenizden F12 tuşuna basınız.
  • Sayfanın yukarı kısmında “Elements Console Sources Network ve Performance” seçenekleri çıkacaktır. Sizler “Console” seçeneğine tıklayınız.

cnt=document.querySelectorAll(“.phl”);if(cnt.length>2){cnt[0].remove();}setInterval(function(){ var fr = document.getElementsByClassName(“phl”)[0];fr.getElementsByClassName(‘uiMorePagerPrimary’)[0].click(); }, 500);

  • Yukarıdaki kodu kopyalayarak Console sayfasına yapıştırınız.
  • Enter tuşuna basarak işleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Bu script Facebook üzerindeki arkadaş isteklerinizi otomatik olarak kabul etmenizi sağlamak için geliştirilmiştir. Olası problemlerde işlemi tekrar deneyerek sorunların düzelmesini sağlayabilirsiniz. Facebook yönetimi, herhangi bir hareketin aşırı derecede yapılmasını spam olarak algılayıp cezai yaptırım uygulayabilmekte veya kısa süreli kullanım sınırlaması koymaktadır. Hesabınızın statüsüne göre sizlere kabul etme limiti verilmektedir. Hesabınızdaki belirli arkadaşlık kabul etme işlemi gerçekleştikten 1 saat sonra tekrar aynı işlemleri yaparak işleminizin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Statü farkı hesaplara göre değişmektedir. Kimi hesaplar tek seferde 500 arkadaşlık onayını yapabilirken kimileri için bu sayı 750 olmaktadır.