Güç kaynağı denilince akla gelen ilk firmalarından birisi olmayı başaran sertifikalı ürünler satan FSP markasının Türkiye yetkili servisi kim, bilgileri neler, telefon numarası, adresi, müşteri hizmetleri, FSP güç kaynağı nasıldır / alınır mı ve garantiye nasıl ürün gönderilir gibi konulardan sizlere kısa ve öz bilgi vermek istedik.

FSP Türkiye Yetkili Servis Bilgileri

Türkiye Distirübütörü: FSP Turkey Dış Tic.Ltd.Şti.

Telefon Numarası: (0212) 232 48 68

Adresi: Yenibosna Merkez Mahallesi, Ladin Sk. No:20, 34197 Bahçelievler/İstanbul

Anlaşmalı Kargosu: MNG Kargo (22.04.2019 itibariyle)

Mail Adresleri: destek@fsp-technology.com.tr

FSP Güç Kaynağı Garanti ve Servis Talebi

FSP’nin bazı güç kaynağı modelleri 2 yıl bazıları ise 5 yıl garantili olarak satılmakta bu bilgiyi tam olarak garanti belgesinden öğrenebilirsiniz.

Eğer ürününüzün garantisi varsa ve çalışmıyorsa kontrol edilmesi kullanıcı hatası mı yoksa ürünle ilgili bir sorunmu var tespit edilmesi için MNG kargo ile karşı ödemeli olarak servise yönlendirebiliyorsunuz. Ürünü gönderirken yanında faturası talep ediliyor.

FSP Güç Kaynağı Nasıl ? Alınır mı ?

Bilinmedik bir marka her kullanıcıda doğal olarak bir ön yargı oluşturur şimdiye kadar topladığım birçok bilgisayar oldu ve en az 6 bilgisayara 80+ sertifikalı FSP güç kaynağı taktım hepsinde takır takır oldukça sessiz bir şekilde çalıştı. Bir üründe sorun oldu samimiyetimle söylüyorum servislerine gönderdim 1 hafta içerisinde yenisiyle değiştirip sıfır ürün gönderdiler. Her teknoloji firması üretim tesisleri gözüksün istemez fakat aşağıda paylaştığım video FSP çin fabrikasında çekilmiş ve gerçekten çok temiz işçilik yaptıklarını kanıtlıyor.

FSP Güç Kaynağı Nasıl Üretiliyor – Video

TeknoSeyir ekibi FSP’nin çin fabrikasını ziyaret ediyor ve üretim aşamalarını videoya alıyor.