Türkiye’nin en büyük alışveriş siteleri arasında yer alan gittigidiyor.com, n11.com ve trendyol.com’da bazı ödeme seçenekleri var fakat EFT, Havale ve kapıda ödeme seçenekleri var mı ? Bunları rastgele sepetimize bir ürün ekleyerek kontrol ettik ve bu sitelerin kabul ettiği ödeme çeşitlerini sizler için listeledik. Not: Hepsiburada.com’da listeye sonradan eklenmiştir.

Gittigidiyor.com’da Kapıda ödeme, eft-havale varmı? Ödeme seçenekleri neler?

gittigidiyor odeme secenekleri - Gittigidiyor.com, N11.com, Trendyol.com Hepsiburada.com Kapıda Ödeme, EFT ve Havale var mı ?

Gittigidiyor.com’a girip ödeme seçenekleri neler görebilmek adına sepetimize bir ürün ekledik. Malesef kredi kartı / bank kart dışında herhangi bir ödeme yöntemini kabul etmiyor. Yine Garanti Bankası ile olan anlaşmasından dolayı Garanti Pay veya BKM Express ile ödeme yapabiliyorsunuz.

Sonuç: Gittigidiyor.com kapıda ödeme, eft ve havale malesef kabul etmemektedir.

N11.com’da Kapıda ödeme, eft-havale varmı? Ödeme seçenekleri neler?

n11 odeme secenekleri - Gittigidiyor.com, N11.com, Trendyol.com Hepsiburada.com Kapıda Ödeme, EFT ve Havale var mı ?

N11.com’ girip sepetimize bir televizyon ekleyip ödeme yap tuşuna bastığımızda karşımıza yine Kredi Kartı / Banka kartı ödeme seçenekleri geldi. Bunlara alternatif olarak Akbank Direkt, BKM Express, Garanti Pay, Garanti Alışveriş Kredis,, İş Bankası ile Öde ve Turkcell’in Paycell ödeme hizmeti yer alıyor.

Sonuç: N11.com Kapıda ödeme, eft ve havale ile ödeme imkanı malesef sunmuyor.

Trendyol.com’da Kapıda ödeme, eft-havale varmı? Ödeme seçenekleri neler?

trendyol odeme secenekleri - Gittigidiyor.com, N11.com, Trendyol.com Hepsiburada.com Kapıda Ödeme, EFT ve Havale var mı ?

Son olarak Trendyol.com’a girip ödeme seçeneklerini sepetimize bir buzdolabı atarak incelediğimizde sadece kredi kartıyla veya banka kartıyla ödeme yapılabildiğini görebiliyoruz. Taksit oranları direk listeleniyor fakat girdiğiniz kredi kartına göre taksit sayısı düşebiliyor.

Sonuç: Trendyol.com’da diğer iki pazaryeri sitesi gibi eft, havale ve kapıda ödeme seçeneği sunmamakta.

Bonus:

Hepsiburada.com’da Kapıda ödeme, eft-havale varmı? Ödeme seçenekleri neler?

hepsiburada odeme secenekleri - Gittigidiyor.com, N11.com, Trendyol.com Hepsiburada.com Kapıda Ödeme, EFT ve Havale var mı ?

Hepsiburada.com’u da bu yazı sonrasında inceleme kararı aldım ve ödeme yöntemlerine baktığımızda Havale/EFT ile ödemeyi kabul ettiği görülüyor. Fakat kapıda ödeme seçeneği malesef bulunmuyor.

Havale Yapabileceğiniz Bankalar: İş Bankası, Garanti Bankası, YapıKredi, TEB, Akbank ve QNB Finansbank

Hepsiburada.com malesef kapıda ödeme kabul etmiyor.

Not: Sıralama alfabetik olarak yapılmıştır dört siteninde herhangi bir reklamını yapmak amacıyla bu yazı yazılmamıştır. Sadece kullanıcıların kapıda ödeme yapabiliyor muyum, eft-havale yapabiliyor muyum gibi sorularını cevaplamak adına bu yazı hazırlanmıştır.