Ülkemizde ve yurtdışın instagram takipçi satın alabileceğiniz birçok farklı web sitesi ve uygulama bulunuyor. Bunlardan bazıları sizden kullanıcı adı ve şifrenizi talep ederken bazıları ise sadece kullanıcı adınızı yazmanızla birlikte takipçi gönderimi yapabiliyor. Kullanıcılar eğer bu konuda bilinçli değilse şifresinide verdiğinde instagram hesabı çalınabiliyor ve iş tam anlamıyla karma bir hale dönüşüyor.

Güvenilir İnstagram Takipçi Alacakların Bilmesi Gerekenler

Öncelikle takipçi alacağınız sitelerin kesinlikle sizden şifre istememesi gerekli eğer şifre soruyorsa farenizi hemen sekmeyi kapatma tuşuna götürebilirsiniz. Takipçi veya beğeni alacağınız sitede kredi kartı kullanacaksanız mutlaka SSL sertifikası olmasına dikkat edin. Mümkünse alımı yapacağınız kredi kartınızdan sanal kart oluşturarak sipariş vermeye çalışın böylelikle limit kısıtlaması olduğundan kredi kartınız güvenilmeyen kişilerin eline geçse dahi herhangi bir ödeme çekemeyecekler.

İnstagram Takipçi ve Beğeni Satan Siteler

Giriş yazısında da belirttiğimiz üzere birçok takipçi ve beğeni satan internet sitesi var fakat siz eğer takipçi almayı düşünüyorsanız mutlaka yukarıdaki maddelere dikkat etmelisiniz. Alım yapacağınız siteyi özenle seçmeli içinizi sinmeyen bir durum varsa sitelerine kesinlikle kredi kartınızı girmemelisiniz.

instafollowers.co

instafollowers.co

Güvenilir İnstagram Takipçi ve Beğeni Hangi Siteden Alınır ?

Eğer güvenilir, hızlı ve kolay bir şekilde instagram takipcisi ve beğenisi almak istiyorsanız instafollowers.co adresini tavsiye edebiliriz. Sitede ücretsiz test edebileceğiniz Free Trial bölümünden gönderinizi 20 beğeniyi ücretsiz alabileceğiniz gibi videonuza 100 izlemeyide ücretsiz alabiliyorsunuz ücretli almak için buy instagram followers linkine tıklayabilirsiniz.

instafollowers.co internet sitesinin sunduğu hizmetlerin başında;

  • İnstagram takipçi alma (minimum 100 maksimum 500.000’e kadar)
  • instagram gönderilerinize beğeni satınalma
  • videolarınıza görüntüleme satınalma
  • instagram gönderilerinize yorum satın satınalma

Tüm bu özelliklerin yanı sıra instafollowers.co üzerinde İntagram beğeni için buy instagram likes, Facebook için beğeni, Twitter için takipçi, IGTV için takipçi ve Youtube için takipçi ve izleme alabiliyorsunuz.