Her ne kadar flash oyun sektörü günümüzde durma noktasına gelsede bazı oyunlar varki bunlar çocukların ve yetişkinlerin kafasına kazınmayı başardı. Papa oyunları ve kızlara özel pekçok işletme oyunu bunlardan bazıları. Bizlerde 2019 yılı itibariyle yeni oyun sitemizi yayına aldık.

Yeni işletme oyunları

Öncelikle böyle bir site açmamızın en büyük nedeni işletme oyunlarını çok sevmem ve gerçekten çocuklara gerçek hayat hakkında azda olsa tecrübe sunması. Örneğin bir pizza dükkanı işletiyorsunuz burada çocuklar paranın bir emek verilerek kazanıldığını anlıyorlar. Yine sitemizde ki oyunlara baktığımızda bir balıkçı dükkanı, eczane veya çiftlik işletirken bunların ne kadar zor olduğunu ama sonuç olarak her zorluğu aşıp hedefe ulaşılabileceğini anlayabiliyorlar. Günümüz oyun sitelerinin hepsinde işletme oyunları var ve bu kategorideki oyunlar en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Hem erkek hemde kız oyunculara hitap eden işletme oyunlarında çocuklar uzunca vakit geçirip oyunları birinci bölümden sonuncu bölüme kadar tamamlamaya çalışıyor.

En güzel işletme oyunları

Aslında en güzel işletme oyunları biraz genel kalıyor bu kategoride çünkü kişiden kişiye bu değişebilir. Ben otel işletme oyunlarını severken bir başkası çiftlik yönetme oyunlarını daha çok sevebilir. Durum böyle olunca “en güzel” kavramıda kişiden kişiye farklılaşabilir. Genel olarak baktığımızda en çok oynanan işletme oyunları Papa Louie dükkanları, Demirci Eşek JackSmith oyunu ve Tadya dondurma dükkanı oyunu.

Sloganımız: Arı gibi çalışmaya hazır ol!

Eğer sizlerde işletme oyunu sitemizi ziyaret etmek isterseniz linke tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz: isletmeoyunlari.com