%100 Türk Yapımı hayatta kalma oyunu olarak kendini tanıtan İstila, açık dünyada sizleri farklı bir mücadeleye davet ediyor. Yerli ve Milli imkanlarla geliştirilen oyunda rakipleriniz sadece insanlar değil aynı zamanda ayılar, köpekler, robotlar ve geyikler olacak. Hayatta kalmak için elinizden gelen herşeyin fazlasını yapmanız gereken İstila oyunu düşük sistem gereksinimleri ile de birçok bilgisayarda kolaylıkla oynanabilecek.

istila Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Çekirdek 2.0 GHz Quad Core CPU / 4 Çekirdek İşlemci
Bellek 2 GB Ram
Grafik DirectX 9+ Uyumlu en az 768 MB belleğe sahip ekran kartı
Harddisk 10 GB Boş HDD Alanı

Yukarıdaki özelliklere baktığımızda düşük sistem gereksinimleri sunması ile her kitleye hitap edebilecek bir oyun yapılmış. Pubg, Fortnite gibi oyunlar yüksek donanımlar istiyor ve ülkemizde de acaba kaç kişi bu donanımlara sahip olabiliyor? Yapımcıları bu düşük özelliklerde dahi oyunu oynayabilme imkanı sundukları için tebrik ediyorum.

istila Fiyatı;

ISTILA: Survival oyunu Türkiye için 19,99 TL bedel ile satışa sunulacak ve bu ödeme tek seferlik yapılacak sonrasın da ömür boyu oyun size ait olacak ve güncellemeleri alabileceksiniz. Steam, Origin vb. oyun platformlarına ne zaman girer bu bilinmez ama gördüğümüz kadarı ile birçok Türk oyuncu istilanın bir an önce çıkmasını bekliyor. Oyunun bir diğer güzel tarafı ise oyun içi satınalma mantığının yer almayacak olması bu da size ve rakiplerinize eşitlik sağlayacaktır.

Oyunda bulunacak diğer özellikler; Multiplayer mod, oyun içindeyken sesli sohbet imkanı, güvenli bölgeler, gece ve gündüz değişimi, atmosferden gelen sesler, mutasyon geçirme ve topluluk halinde savaşa katılma.

Buradan oyunda emeği geçen tüm ekibe başarılar diliyoruz. Umarım istediklerini bulurlar ve global oyun sektörüne açılarak bizleri onurlandırırlar düşük sistem gereksinimli oyunlar arasında da hakettikleri yeri bulacaklardır. Sizleri oyunun fragmanı ile baş başa bırakalım.

ISTILA Oynanış Videosu:

Oyundan kesitler ve grafikleri görmek için istila’nın ilk oynanış (gameplay) videosu da yayınlandı.