Knight Online, 80 ülkede milyonlarca oyun severe hitap eden uluslararası bir oyundur. Oyun kullanıcıları arasında Türk oyun severlerin sayısı ise bir hayli fazladır. Knight Online, bir süre önce yeni serverları kullanıcılara açtı. Yeni serverlara giriş yapabilmeniz için belirli prosedürleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemlerin sonrası yeni serverlarda oynamaya başlayabilirsiniz. Kullanıcılara ücretsiz bir oyun zevki sunan Knight Online, istek ve taleplerinize göre ücretli üyeliklere sahip olabilir, gelişmenin, güçlenmenin ve kolay vuruş yüzdesi oluşturmanın tadına daha iyi varabilirsiniz.

Knight Online Yeni Serverlara Kayıt Olma

Aşağıda sırasıyla vereceğimiz işlemleri sırasıyla takip ederek Knight Online Yeni Serverlara Kayıt Olma işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Knight Online oyununun yeni serverlarına kayıt olabilmeniz için öncelikle telefonunuza NTTNow uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama ile birlikte telefonunuzu kaydetmiş bulunacaksınız.
  • “Şimdi Kayıt Ol” butonuna tıklayarak NTTGame hesabınıza giriş yapınız.
  • Uygulama içerisinde ülkenizi seçtikten sonra telefon numaranızı girerek işlemlere başlayın.
  • Telefonunuza gönderilecek olan 6 haneli doğrulama kodu ile mobil cihazınızı doğruladıktan sonra sunucunuzu seçerek kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kodu girdiğiniz ekranda işlemi tamamlamadan sunucuyu değiştirebilir, istediğiniz sunucuda yer alabilirsiniz.
  • Kayıt sırasında karşılaşılan tüm problemler ile Knight Online destek ekibi çalışmaktadır. Onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Knight Online Yeni Serverlara Giriş Yapma

Knight Online yeni serverlar aktif olduktan sonra indirdiğiniz uygulama üzerinden çok rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Ön kayıt yaptıran kullanıcılar serverların açıldığı ilk 24 saat giriş önceliğine sahiptirler. İlk 24 saatin dışında serverlara üye olmak ve giriş yapmak için herhangi bir öncelik aranmıyor. Cihazınızda Knight Online ve NTTNow uygulamaları yüklendikten sonra sizlere sadece oyunun zevkini çıkarmak kalıyor. NTTNow uygulaması Knight Online severlere sunulmuş bir uygulamadır. Bu sayede telefon doğrulama imkânı gelirken, oyun hakkındaki yenilikler ve duyurular herkese ulaştırılmaya çalışılıyor. Telefon doğrulama sebebiyle, her kullanıcının bir hesabının olması sağlanmak isteniyor. Uygulama üzerinde hatalı veya yanlış yazılan telefon numaraları ile İOS kaydının eşleşmemesi durumda uygulama kendini kilitlemekte ve girişi önlemektedir.