Battle Royal oyunları arasında yer alan Knives Out yakın zaman önce pc versiyonunu yayınladı. Mobil versiyonu 2017 Aralık ayında yayınlanan oyunun PC versiyonuda birçok kişi tarafından merakla bekleniyordu. Kendi web sayfası üzerinden .exe olarak indirilebilen Knives Out’un sitesinde herhangi bir sistem gereksinimi bilgisi yer almıyor . Durum böyle olunca birçok kullanıcı sistemine kurduktan sonra kasma, dona vb. durumlar yaşayarak hayal kırıklığına uğrayabiliyor.

Hayatta kalma kuralları çerçevesinde ilerleyen Knives Out oyunu İngilizce olarak piyasaya çıkmasıyla global anlamda PUBG’den çok daha fazla hatta battle royal oyunları arasında en çok hasılat yapan oyun olmayı başardı. PC versiyonlarında da oldukça iddialı olan bu iki oyun arasındaki rekabet PUBG Lite ile çok daha alevlenecek gibi gözüküyor.

knives out pc bilgisayar sistem gereksinimleri - Knives Out PC Sistem Gereksinimleri

Not: Belittiğimizi gibi sistem gereksinimleri için resmi bir bilgi yok biz yaptığımız testlerde aşağıdaki sistemlerin 45/60 FPS oranında çok rahat Knives Out’u kaldırdığını test ettik. Eğer benzer sistemleriniz varsa çok rahat oynatacaktır. Yine sistem özelliklerinizi yorum kısmından bize ileterek oynatıp oynatmayacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

1. Sistem

Windows 10 işletim sistemi

Intel Core i7 4500U CPU @ 1.80GHz (2 çekirdek) işlemci

8GB RAM

Intel Tümleşik HD Grafik Kartı 4400

Yeteri kadar boş disk alanı

2. Sistem

Windows 7 işletim sistemi

Intel Core 2 Quad (4 çekirdekli) işlemci

4GB RAM

NVIDIA GeForce GT 610

Yeteri kadar boş disk alanı

Knives Out PC Nasıl indirilir ?

knives out pc indir - Knives Out PC Sistem Gereksinimleri

Oyunu bilgisayarınıza (laptop, notebook, masaüstü vb.) indirip yüklemek için https://knivesout.163.com/index.html adresine giriş yapın. Download PC Version yazısına tıklayın yaklaşık 40 MB’lık bir dosya inecek bunu çalıştırıp normal sürümü indirmeye başlayacaktır. Şuan için dil desteğinde Türkçe yok İngilizce oynayabilirsiniz.

Ayrıca Android emülatör vb. bir emülatörede gerek duymaması oyunun kalitesini gösteriyor.

Failed to create Direct3D9 device due to lack of SM3.0 support Hatası

d3d error - Knives Out PC Sistem Gereksinimleri

Bu hata, ekran kartınız güncel olmadığında ortaya çıkar. Grafik kartınız için en son güncellenmiş sürücüleri kullandığınızdan emin olun. Hala bu hatayı alıyorsanız, bu durum ekran kartınız eski veya oyunla uyumlu olmadığı anlamına gelmektedir.