Bildiğiniz üzere Microsoft, Office 2007 desteğini uzun süre önce bitirdi ve bundan dolayı elinizde orginal lisans anahtarınız varsa fakat CD’niz yoksa herhangi bir yerden indiremiyorsunuz (Microsoft Open License hariç). Özellikle bilgi işlemci arkadaşların heryerde aratıpta bulamadığı Office 2007 sürümlerini aşağıda sizler için bulduk ve indirme linklerini paylaştık.

Web Archive üzerindeki Digitalriver kayıtlarından bulduğum bu linkler çalışmakta üzerlerine tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz. Elinizdeki orginal (Ev ve Öğrenci, Standart, Small Business, Profesyonel, Enterprise ve Ultimate) lisans anahtarı hangi sürümü destekliyorsa onu yüklemeniz gerekli aksi halde kurulum yapamayabilirsiniz.

Office 2007 nereden nasıl indirilir ?

Son bir hatırlatma web archive sitesi aynı anda tek dosya indirmeye izin veriyor. 30.05.2019 itibariyle test ettiğimde sorunsuz bir şekilde indirilebilmekte. Ayrıca programların dilleri İngilizce yazının devamındaki Microsoft Office Dil Paketi 2007 Service Pack 1 (SP1)  paketini indirerek Türkçe yapabilirsiniz.

  • Microsoft Office Ultimate 2007
  • Microsoft Office Enterprise 2007
  • Microsoft Office Professional 2007
  • Microsoft Office Small Business 2007
  • Microsoft Office Standard 2007
  • Microsoft Office Home & Student 2007

Office 2007 Nasıl Türkçe Yapılır?

Buradaki linke tıklayın karşınıza Microsoft Office Dil Paketi 2007 Service Pack 1 (SP1)  gelecek İndir butonuna basarak indirin ve Office 2007’yi kurduktan sonra üzerine bunuda kurarak Türkçe yapabilirsiniz.

Eğer uygun herhangi bir lisans anahtarınız yoksa lütfen yorum kısmından crack, ürün anahtarı vb. birşey sormayınız yorumları onaylamayacağım. Paylaşım nedenim Microsoft’un sitesinden dahi Office 2007’yi indiremiyorsunuz amaç mevcut lisanslarınız çöp olmasın.