N11.com gibi platformlarda birçok mağazadan alışveriş yapabilir duruma göre olumlu veya olumsuz yorum bildirebiliriz. Bazı mağazalar olumsuz yorum sonrasında sorunlarımızı çözebilir veya telafisi için yardımcı olmaya çalışabilir. N11’de yorum gerçekten mağazalar için çok önemli hatta bu sebepten dolayı alışveriş sonrasında hehrangi bir memnuniyetsizlik olup olmadığını arayıp soran mağazalar bile var.

Bu yazımızda n11.com internet sitesine girerek mağazalara yaptığımız yorumları nasıl silebiliriz bu konuda kısa bir anlatım yapacağız.

N11.com yorum nasıl silinir ?

n11 yorum silme - N11 Yorum Silme ve Değiştirme Nasıl Yapılır ?

1. Adım: Hesabım bölümüne tıklayalım ve içerisine girelim.

n11 yorum silme 1 - N11 Yorum Silme ve Değiştirme Nasıl Yapılır ?

2. Adım: Açılan sayfanın sol tarafından Yorumlarım bölümüne girelim.

n11 yorum silme 2 - N11 Yorum Silme ve Değiştirme Nasıl Yapılır ?

3. Adım: Yorum yaptığımız ürünlerin yanında Yorum Detay bölümü göreceksiniz buna tıklayalım ve detay sayfasını açalım. Yorum Yap yazanlar hiç yorum yapmadığımı ürünler bunlarda yorum olmadığı için silinecek bir veri bulunmuyor.

n11 yorum silme 3 - N11 Yorum Silme ve Değiştirme Nasıl Yapılır ?

4. Adım: Detay sayfasında karşınıza yaptığınız yorum kaç yıldız verdiğiniz gibi bilgiler gelecek buranın en alt sol köşesinde SİL butonunu göreceksiniz. Buraya bastığınızda Yorumunuz silinecektir. Devam etmek istiyor musunuz? Tamam ve Vazgeç yazısı çıkacak tamam diyerek yorumu silebiliriz. Eğer olumsuz yorum silecekseniz mağazanın genel puanı bakımından ona artı etki sağlayacaktır.

N11 Yorum Değiştirme ve Düzeltme

N11’de yapılan yorumu düzenleme ve değiştirme gibi bir seçenek bulunmuyor fakat yukarıdaki yorum silme yöntemini kullanarak yorumu silip yeniden yorum yapabiliyorsunuz.