Teknolojinin gelişmesi ve internet üzerinde yer alan birçok firmanın rekabetini arttırmak amacıyla kullanıcılarına telefon, sms veya mail üzerinden ulaşma çabası içine girdikleri bu dönemde, her karşılaştığı siteye telefon numarasını vermek istemeyen kişiler sahte telefon numarasına ihtiyaç duymaya başladı. Güvenilirliği konusunda şüpheli olan web sitelerine de her zaman kullandığımız kişisel bilgilerimizi paylaşmanın güvenilirliği de tartışılmaktadır. Güvenilirliğini sağlamamış herhangi bir sitede paylaşacağınız numaranız diğer siteler tarafından da yayılmaya başlayabilir ve birçok spam içeren ve rahatsızlık durumu gösteren durumla karşılaşabilirsiniz. Sahte telefon numarası nasıl temin edebilirim başlıklı yazımızda numara alma işlemini anlatacağız.

Sahte Telefon Numarası Nasıl Bulabilirim?

Güvenilir olmayan bir uygulamada veya web sitesine kayıt işlemini atlamak için geçici telefon numaraları sağlayan çok sayfada web iletişim sayfası vardır. Bu sitelerden yardım alarak gerçek bilgilerinizi koruyabilir ve kayıt işlemlerini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Sahte Telefon Numarası Temin Eden Web Siteleri

Bu alanda sizlere hizmet sunan 10 adet web sitesini bu başlık altında topladık.

  1. Pinger Textfree Web
  2. Sms-Online.Com Al
  3. Org
  4. Net
  5. com
  6. Sellaite SMS alıcısı
  7. Twilio
  8. TextNow
  9. im
  10. Receive-SMS.com

Bu adresleri kullanarak seçtiğiniz numarayı kayıt işlemleri sırasında gösterebilirsiniz. Dünya genelinde birçok numarayı gösteren bu sistemler içerisinde Türkçe numara bulma konusunda zorluk çekme ihtimaliniz bulunmaktadır.