Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan’ın iddialı yarışmacılarından birisi olan Nadia Mavroudea’nın birkaç haftadır ekranlarda gözükmediğini fark etmişsinizdir. Bunun üzerine kısa bir araştırma yaparak aklınızda ki elendi mi ? neden oyunlarda yok ? gibi sorularınızı cevaplandırmak istedik.

27 yaşındaki Nadia Mavroudea, personal trainer olarak çalışmakta ve atletizm hayatının en önemli parçası. Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına katıldıktan 1/2 hafta sonra ekranlarda gözükmemesi hayranlarını veya izleyicilerini şaşkına çevirdi.

Survivor’da çıktığı 3. oyununda sakatlanan Nadia Mavroudea’dan 19.02.2019 tarihi itibariyle kötü haber geldi ve yarışmadan elendiği Acunn.com‘da belirtildi ve üzerinin ismine elendi yazısı eklendi. Aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere üzerine elendi simgesi var. TV8 ekranında henüz duyurulmamasına rağmen muhtemelen önümüzdeki hafta sakatlığından dolayı elendiği izleyicilerle paylaşılacak.

ACUNN Nadia Mavroudea - Survivor Nadia Mavroudea Neden Yok Elendi mi ?

Daha önce Karate ve CrossFit alanlarında birçok farklı ulusal turnuvada boy gösteren ve madalyalar kazanan Nadia Mavroudea (Nadya Mavrodea), evli ve 3 yaşında bir kız çocuğu bulunmakta.