Whatsapp çıktı çıkalı ister iş için olsun ister şahsi olsun artık birçok görüşmemizi buradan yapıyoruz. Yakın zamanda çıkan whatsapp web versiyonu ile birlikte artık telefonumuzdaki Whatsapp’ı bilgisayarda da web versiyonu sayesinde kullanabilmekteyiz.

Bu yazımızda Whatsapp Web ile ilgili en çok sorular sorularında başında gelen Whatsapp Web üzerinden bilgisayara video nasıl indirilir sorusunu cevaplayacağız. Anlattığımız yöntem aslında oldukça basit Whatsapp Web’in kendi içerisinde olan bir özellik fakat birçok bu özelliği bilmediği için alternatif yöntemler aramakta.

Whatsapp Web Video indirmek için yapılması gerekenler;

Aslında anlatılacak pek birşey yok yapmanız gereken size gelen videonun sağ üst köşesindeki aşağı ok işaretine basıp ardındna İndir tuşuna basmanız böylelikle kolayca whatsapp üzerinden bilgisayara video indirmiş olacaksınız.

whatsapp web video indirme - Whatsapp Web Video İndirme - Programsız En Kolay Yöntem

Not: Eğer paylaşılan video İnstagram veya Youtube üzerinden paylaşıldıysa bunu Whatsapp üzerinden indirmeniz mümkün değil. Video linkini kopyalayıp online indirme sitelerini kullanmalısınız.

Yine Whatsapp Web ile ilgili alınan en büyük hatalardan birisi olan Eklemeye Çalıştığınız 1 Dosya Desteklenmemektedir hatasının çözümü için sitemizdeki makaleden faydalanabilirsiniz.

Not: Aynı yöntemi kullanarak resimleride indirebiliyorsunuz.